SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SLYSZELISCIE? co sadzicie o tym?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542


Prosimy zapomnieć wszystko, czego dotychczas dowiedzieli się Państwo o stosowaniu kreatyny w sporcie. Najnowsze badania naukowe dowodzą, że sprawności uzależnione od treningu mogą wzrosnąć w ciągu pięciu dni o 30% przy wysokim dozowaniu kreatyny! Dozowanie kilku gramów dziennie jest prawie bezskuteczne. Kreatyna jest naturalnym związkiem pełniącym rolę nośnika energii w organizmie. Jej naturalne źródła to przede wszystkim mięso i ryby. Wraz ze znaną substancją ATP kreatyna tworzy natychmiastowe źródło energii dla nawet najbardziej obciążonego organizmu. Kreatyna spalana jest znacznie wcześniej w mięśniach niż węglowodany i tłuszcz. X-TREME Creatine B1, zawierający duże stężenie monohydratu kreatyny, pozwala przeżyć nowy wymiar maksymalnej sprawności, ponieważ kreatyna B1 podwyższa sprawność w zakresie wytrzymałości siłowej, oszczędza węglowodany, zapobiega przedwczesnemu przekwaszeniu mięśni, skraca czas odpoczynku po intensywnym treningu i zawodach. Decyzja - dozowanie w odstępach czasu! Przyjmować przez 5 dni po 30 g Creatine B1 (zawiera tyle kreatyny co 4,4 kg surowej wołowiny). Następnie przerwać przyjmowanie na 3 tygodnie, aby ponownie rozpocząć dawkowanie w odstępach czasu. Powtórzone stosowanie Kreatine B1 prowadzi do doskonałego wyrównania sprawności.


Skład na 100 g: wartość energetyczna 133 kcal, węglowodany 33,3 g, witamina B1, 3,67 mg, kreatyna 66,7 g. Zalecane spożywanie: Przyjmować 4 razy dziennie 1 łyżka od herbaty Creatine B1 (7,5 g) przez 5 dni z Weight Gainer, Muscle Gainer, Mineral light, Liqids light lub innymi zimnymi napojami podczas jedzenia.
Dawkowanie dzienne: 30 g.

Puszka 150 g - 63.25 PLN

co o tym sadzicie a dokladnie czy ktos to wpipszał???

~REPTILE[333]~
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
Tez tak slyszalem

Pozdro

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.

Pozdro
_____________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
co sadzicie o tym dawkowaniu i czy przez 5 dni ktos to wpiepszał?...

~REPTILE[333]~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67498
Osobiscie tego nie bralem ale z tego co mowilo mi pare osob ta kreatyna nie rozni sie niczym(jezeli chodzi o efekty)od zwyklej kreatyny tej firmy,czyli jest b.dobra.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ale jaka kosmiczna cena!!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
NIe wiem jak u was.Ale ja czuje najwiekszy skok masowy i silowy przy normalnym stosowaniu kreaty wlasnie na przestrezni 5- 7 dni. Potem wzrost jest,ale juz wolniejszy.Wiec moze jest tam ziarnko prawdy.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Czy ja wiem czy warto placic tyle pieniedzy za "troche" kreatyny i weglowodany?

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
hmmm...troche drogo wychodzi. Jak ktos stestuje i opisze efekty to sie zastanowie...

Pozdro

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.

Pozdro
_____________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co to za firma inkosport??

BeZ KaSy NiE Ma MaSy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1520 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31223
INKOSPORT to chyba jakas nedzna podroba dobrej niemieckiej firmy INKOSPOR

BLo

BLo

hmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Mysle ze kreatyna jest kreatynom ale jesli tak jest naprawde?? własnie kupiłem kreatynke w czechach MONOHRYDATE-Nutrend mogłbym sprubowac ale jak mam sobie spiepszyc cykl to sam nie wiem co myslicie tydzien i 2tyg przerwy i tak az do konca puchy a ma ona 500g ) dla zainteresowanych ta kreatynka kosztowała 559koron ) całkiem tanio jak za 500g....ale nie widziałem tam zadnej firymy typu Hitech,olimp,megabol,,itd....

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do czech to kumpel chwali sobie ztamtad kreatyne 'amino star'

BeZ KaSy NiE Ma MaSy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

male pytanie

Następny temat

2g bialka na 1kg wagi...

WHEY premium