SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKLEP

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecie co, bo tak se tu patrze i widze te wszystkie oferty--wy macie jakies kosmiczne ceny.
możemy zrobić tak.
wy tu wpisujecie co byście chcieli kupić i ile możecie maksymalnie zato dać.(tylko bez za***istego skompstwa-niskie ceny ale bez przesady)
ja wtedy się popytam (bo dużo znam takich osób co poprostu mają nie raz różne zeczy).
i jeszcze jedno--jak zamawiacie i ja pisze że to jest to musicie mieć kase bo ja za kogoś bym musiał założyć.


nie mówie, że zawsze to będzie ale może być.

także tu będe wpisywał jak bedzie cos nowego

-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
papa
wrcaj zdrow i caly i to szybko w koncu musze z kims syf robic


"Trzeba się urodzić albo królem, albo głupcem..."

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam małe pytanie.
czy jak wysyłam komuś paczke a wniej jest telefon, to czy poczta daje to na policje albo sprawdza jakoś numery tej komurki ???

-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
no jasne jak jest trafiona to rendgena ci robia i na suki

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1520 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31223
Do FBI ja wysylaja, to taki zart a prawda jest taka ze jak cos sie za bardzo pracownikowi poczty spodoba to po prostu to sobie zabiera i adresat*****a dostanie a nie paczke.

Co mozesz zalatwic?

BLo

hmmmm

BLo

hmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haj.Ja chce kupic nowa kurtke puchowa rozmiar xl,albo xxl,ciemny kolor długosc rekawa mierzone po szwie od pachy w kierunku dłoni 63cm,a od gury od ramienia do dłoni jakies 88cm.Chce wydac 300 lub 350 zeta.Odpisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
to idz do sklepu

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1520 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31223
Chce kupic dobry aparat cyfrowy.

BLo

hmmmm

BLo

hmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurtke za 350zł??
to dużo--moge sie zapytać kolesia ma kampusa 550zł dał zanią-orginal.
jesteś zainteresowany?? ale to dopiero po sylwestrze bo dopiero wtedy go spotkam.
a i kurtka nie jest puchowa, ale bardzo zadbana zimowa bo koles dba onią i corusz ma nowa tak więc mało noszona.---nie kradziona!
a campusa dobra firma.




****a codotych telefonów to schiz troche, za***ia i strace.



ile byście mogli dać za telefon SONY z tym do krencenie (nie wiem jaki to model)- jest z ładowarką--tylko z tym, ze nie jest kradziony, poprostu ktoś kupił w sklepie w promocji poto żeby go odrazu sprzedać.
ale odrazu mówie, że wiem ze te telefony nie są tanie.



blo z aparetem to raczej ciężko, to jest taka żecz poprostu--a zresztą sam poluje na aparat bo bym mial tu jak zdjęcia wklejać




nie ma jakiegoś dobrego sposobu żeby nie mogli za***ać na poczcie???

i telefony to raczej odpadają bo sprawdzą na pałach i będa nieprzyjemności.
poprostu będe wpisywał same takie nie przypałowe.
chyba, ze ktos mieszka w okolicach kołobrzegu, koszalina. to moge z nim podjechac-na kogoś koszt oczywiście

-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko dodam że nie zawsze może być.
dlatego nie lubie takich akcji, że naopowiadam a później nie pujdzie po mojej myśli i będzie, ze zwijam--a wiadomo, że nie zawsze idzie po naszej myśli.
poprostu piszcie tu co chciecie i ja odpisze--nie macie nic do stracenia.

e to jak pytać się otą kurtke???



-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haj.Tylko puchowe mnie interesuja.Jagbys wiedział to daj znac nawet sms na tel 607-997-008.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
romin ok.
gdybym miał kase to bym sam se ją kupił ale wolałbym se odzyweczke kupić jakas ale nie to nie.
jakby co to dam znac ale nie spotkałem sie z puchową żeby ktos chciał sprzedać, bo jak znam kolesi w puchowymi to maja te zwykłe tanie a kurtek nikomu sie niechce kraśc







mam do sprzedania spodnie na trening.

firma---MORDEX GYM BOODYBULDING
rozmiar--XL
kolor--NIEBIESKI.

ani razu nie nosze, kiedyś dostałem na urodziny i zaduże są, a pozatym wole w zwykłych dresach ćwiczyć.
ile byście mogli zanie dać????


pomyślałem, że ta oferte też tu wrzuce bo wsumie sami kulturysci to siedzą a widziałem post, że ktos chce kupić.
a ja je mam i bym nie musiał się nikogo pytać


-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie pilnie jakies ciuchy Lonsdale Everlast

Następny temat

Szukam DivX PSY 1 !!!

WHEY premium