SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SILKA!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
Witam
Co sadzicie o domowych silowniach czy tez silowniach w piwnicach.
czy uwazacie ze jest mozliwe uzyskanie imponujacych rezultatow?czy tez moze lepiej zainwestowac to 100zl w silownie i miec wszystko pieknie i ladnie.
domowa silownia czyli mam na mysli u mnie(lawka do klatki regulowana,do brzuszkow,modlitenik,gryfy krotki dlugi lamany itd oraz odpowiednia ilosc zelastwa)?jest tak wiele cwiczen ktorych nie trzeba wykonywac na sprzecie za kilka tysi a obejsc to cwiczeniami b podobnymi w domowym zaciszu

co o tym sadzicie?
sa rozne poglady na ten temat a wiem ze dosc duzo osob z forum cwiczy wlasnie w piwnicach na strychach czy tez w podobnych temu miejscach.
czekam na szczere opinie

pozdro

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Na domowych najlepiej mi się ćwiczy.Powodów jest kilka.Po pierwsze to po prostu mam blisko,a choc, mieszkam w dużym mieście,to do najbliższej,dobrej siłowni mam spory kawałek(jaieś 20 min autobusem) i o to by się rozbiły treningi.A tak na trening prawie zawsze znajde czas.Pozatym nikt mi glowy nie zawraca,nie ma wszechwiedzących pakerów,osiedlowych szczyli i cwianaczków, moge sobie zapuścić swoja muzę i to całkiem głośno(tylko ustalam to jedynie z kumplem),nie musze płacić co miesiąc,a i sprzęt mam nienajgorszy:ławeczke regulowaną,ławke skośną do brzucha,kilka gryfów,hantle,wyciąg górny i stopare kg obiążenia.Ogólnie klimacit jest tam spoko :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
kliknij sobie link pod moja wypowiedzia i zobacz silke domowa a raczej w garazu, mi sie tam bardzo dobrze cwiczy i polecam, niekoniecznie na profesjonalnej silce bedzie profesjonalnie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
Ja tam mysle ze nie ma roznicy miedzy domowa a profesjonalna(oczywiscie poza sprzetem), cwiczenia mozna zastapic innymi a efekty nie beda sie roznily znacznie od tych ktore uzyskuje sia na profesjonalnej silce,jezeli 100 bedziesz placic co miesiac policz sobie (ja kupilem gryf + 100kg za niecale 200zl)
ZAWAODNY fajna silka

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 777 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12149
Jak dobrze ćwiczysz to i po domowej/piwnicznej siłce będziesz dobrze wyglądał.
Są jednak ćwiczenia, które trudno jest wykonać za pomocą domowego sprzętu. No i pozostają jeszcze względy bezpieczeństwa.

http://www.sfd.pl/temat165236/ -moja stajnia

++02 kwietnia 2005++ Karol Wojtyła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6372
Dla mnie lepiej się ćwiczy na własnej pace.Moge się wtedy maxymalnie skupić na wykonywaniu ćwiczeń.A rezultaty są w profilu.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4626
ja też preferuje domowa siłownię, ponieważ nie trzeba patrzec o której godz się idzie ćwiczyc, ile czasu sie trenuje, jeste poprostu spoko mieć własna siłke.
ja w mojej siłowni mam : ławke regulowaną z modlitewnikiem, ławke do brzucha, stojaki do sztangi, porecze do pompek, wyciagi : górny i dolny, bramke, mocowanie do "półsztangi" , gryf prosty, łanany, do tricepsow, i rózne uchwyty do wyciągów , 165 kg obciażenia,

trening bez włożenia weń serca jest niewiele warty !!!

[][]--[][] moja siłka -- http://www.sfd.pl/temat285940-strona1/ [][]--[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Domowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12660
no w takich sie za***ioscie cwiczy bo nikt ci dupyu nie zawraca !

*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4626
no własnie i nie trzeba patrzeć na hamów co chodza i udaja wielkich pakerów, a tak naprawdę można by było ich krzykiem zabić,.
w domu jest najkawiej i już !!

trening bez włożenia weń serca jest niewiele warty !!!

[][]--[][] moja siłka -- http://www.sfd.pl/temat285940-strona1/ [][]--[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
heh moim zdaniem domowa silownia jest ok ale tylko pokilku latach cwiczenia na profesjonalnej bo zeby radzic sobie z ograniczeniam i sprzetowymi trzeba sporo wiedzy,poza tym w profesjonalnych moznasie wiele nauczyc ,zawszejest ktos to chcetnie podzieli sie wiedza...a argumenty o kafarach sa smieszne,zamiast sie ich bac trzeba ostro pakowac...jak przyszedlem na silke tez mialem lekkie opory,bylem "mlody" ale po roku efektami i zaangazowaniem zarobilem na szacunek i teraz gdziekoliwk epojde na miasto spotykam znajomkow z silki i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4626
widzisz ty trafiłes na spoko kolesi, ale w większości trafiaja się tacy co wszystko wiedza i udaja wielkich kulturystów - i takich ludzi nie lubie

trening bez włożenia weń serca jest niewiele warty !!!

[][]--[][] moja siłka -- http://www.sfd.pl/temat285940-strona1/ [][]--[][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Valentino

Następny temat

Zadanie z polaka - związane z siłownią.

WHEY premium