SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIŁA NA ODCHUDZANIE :/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam Was bardzo serdecznie! :) szczególnie prosze o wysłuchanie mózgów w sprawie fitnesu i diety! :)**
mam sprawe..
WAŻE 64 kg i mam 170 cm wzrostu! :) OD zawsze sie odchudzam, z rznych skutkiem, przewaznie schudne potem znow spowrotem i tak w kólko.. w sumie wazylam kiedys wiecej, ale nie chciałam tu pisac swoich histori..
Chciałabym schudnąc oczywiscie :P
Chciałam stosowac diete kopenhacką, ale dzis doszlam do wnioksu, ze to nie dla mnie, po
pierwsze : zawsze biegam rano ok. 6 km, a dzisiaj po 2 dniach diety byłam padnieta! malo, ze brak siły nawet po kawie to jeszcze ogólnie osłabiona, zero koncentracji, nie dalam rady sie takze uczyc..
po trzecie : zdrowie jest dla mnie chyba najważnijesze! )
" NIC NA SIŁE " co zrobisz teraz przeciw sobie, to potem odbije się przeciw TOBIE... niestety ;(

MYśle, ze sposb odżywiania w tej diecie jest ok, ze rano wiecej weglowodanów, a wieczorem białka..
ale nie az tak DRASTYCZNIE!
i co mi ztych 6 kg w 2 tygodnie?
niezfdrowo..
co nie?
poradzcie mi.. jak na zawsze i na stale schudnąc!!!!
bo nigdy mi sie nie udaje.. moze 2 c, 3 kg i koniec..
BIEGANIE rano.. potem dieta ok. 1000 kcal.. duzo białek, mniej weglowodanow? co nie?

Ale co zrobic jak trace sily, jak zbliza sie napad jedzonka??!
co wtedy?
co z cierppliwością, silą? spada wtedy.. motywacji brak..

ALe wiem tylko, Jakbym miała wybierać miedzy :
1. ostrą dietą i brak ruchu , zwalona przmeian materii
( chudniecie z miesni = zwiotczałe cialo i waga np. 60 kg w 2 tygodnie )
aaa..

2. zdrowa dieta = sport ( chudniecie z tłuszczy= jędrne cialo i waga np. 60 klg w mmiesiąc ) to wole to drugie!!!! :)
Bo zdrowo i na zawsze, i naprawde zwiekszając przemiane materii.. bo nic nie zwieksza jej tak jak sport!


Myśle, ze mysle dobrze, ale chcialabym by mi to ktos potwierdzil! upewnil, ze mysle dobrze :) ze to ejst możliwe i godne polecenia..
z punktu dietetycznego tak! ale psychologicznego??
dziekuje z gory za pomoc;**
pozdrowionka!

Moja mama zawsze do mnie mowi :" Ty jestem mądra, dużo wiesz o odzywianiu, sporcie , dobrych rad to znasz ful, ale to tylko teoria.. nie umiesz jej zastosowac w praktyce.. "

no niestety ;/
chcem byc POKEMONEM! :)
po przemianie :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
hm czyli masz dostep do silowni ?????

a w dieci ekieruj sie takimi w skazowkami

Jezeli chodzi o redukcje, na poczatek polecam diete wysokobialkowa: postaraj sie zapewnic ponad 2.5g B/kg i 3-4g WW/kg + T nienasycone.

Poczytaj posty wprowadzajace w problematyke odzywiania:

[https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408] by KAIN
[https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058] by Si2uiel

Oto generalne wskazowki, ktorymi powinienes sie kierowac na diecie redukcyjnej:

-6-7 posilkow na dzien w regularnych odstepach 2-3h
-unikaj WW z wysokim IG
-WW tylko z niskim IG (ryz brazowy, kasza, chleb razowy)
-unikaj T nasyconych - zastap nienasyconymi (ryby, oliwa z oliwek, orzechy wloskie)
-nie lacz w jednym posilku duzej ilosci T i WW
-unikaj T w posilku przed- i po-treningowym
-B pelnowartosciowe (cycki kurak/indyk, chude czerwone mieso, twarog chudy, bialko jaj)
-wiekszosc WW spozywaj z rana, w miare uplywu dnia ich udzial w posilku maleje. 3h przed snem nie jedz wegli, ostatni posilek samo bialko (1h przed snem)
-nie jedz nabialu wieczorem, ogranicz mleko i twarog.
-ogranicz owoce ilosciowo i raczej tylko w pierwszej cz. dnia

Dodaj aeroby (biegi, rower, stepper, basen), najlepiej z rana, na czczo, 3*tyg po 30min. potem mozesz zwiekszyc do 4-6*tyg po 45-60min.

Trening silowy 3-4*tyg. male ciezary, duza liczba powtorzen w serii, krotkie odpoczynki, duza intensywnosc, mala objetosc czasowa. Szczegoly w TRENINGU.

Aeroby mozesz tez dodac po treningu silowym (wystarczy 20-30min)

Obserwuj efekty. Jezeli zbyt wolno gubisz sadlo, to zakladajac, ze intensywnosc treningow i aerobow jest OK, obetnij WW (stopniowo mozesz zejsc do 3g/kg), jednoczesnie zwiekszajac B (do 3g/kg)

macff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe :) dziekuje Ci bardzo. dałes mi kilka rad które napewno wykorzystam! wszystko postaram sie! dostepu do siłowni nie mam, chodziłam kiedys.. Teraz zostaje przy bierzni i bieganiu! Ciałko sobie ujędrniam i chudne! :D

Jeszcze tylko poszukam tabel z IG! i tłuszczami i luzik!
A! Jak mi wytłumaczysz jak sie daje sogi, to zapodam CI :)
cycki kuraka :P
fajny tekst! pozdrowonka i buziaka masz ode mnie :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a biegać to ja biegam prawie codziennie( 5 razy w tygodniu ) po 40 min :) z dobrym pulsem! :D
Tylko tak na stałe przyjąć te nawyki żywieniowe to suuuuper by było :)
napewno spórbuje..
I bede tu pisać jakby cos :)
pozdrawiam wszystkich chętnych do pracy ze mną :** :)
i zapraszam do posta!
P.S. Wczoraj sie mierzyłam : 90/69/94 i udo : 57 cm w najgrubszym miejscu..
To nie tak źle? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i mam jeszcze jedno pytanie..
czytalam o diecie ketogenicznej. STAN KETOZY! uzyskujemy jedzac same białka i tluszcze i wtedy organizm czerpie zapasy ze swoich tłuszczy..
czy to jest dobre???
jesc duzzo białek i tłuszcz a eliminowac prawie do zera weglowodany?
czy to nie osłabia organizmu?
czy lepiej jesc na sniadanie weglowodany po bieganiu na czczo, a potem prawie nie?
prosze o pomoc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie mam czasu bo zaraz spadam na anglika ale apodam co cos potrzebnego przy ukladaniu diety
http://www.zdrowezycie.pl/Interaktywne/kalkulator/Asp/WszystkieProdukty.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
mysle ze abysmy mogli ci udzielic kompetentnej porady musisz wrzucic sowje zdjecia najlepiej w bikini !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
axel! :P hehe!
a co ma wspólnego ketoza z moim zdjeeciem w bikini?!
od razu CI mowie, ze Ci gały by wyszly na wierzch! bo fajna dupa ze mnie :)
ale niestety zajeta! ;/
ale jak chcesz fotke to daj maila Ci wyśle :)
ale może nie w bikini! :D ale cos sie znajdzie godne podziwu! JA! oczywiscie :)

a ja sie pytam o KETOZE? :P
hehe! bo jestem zajevista ale ciupke mi jesczze do ideału brakuje!
ciup ciup!
pozdrawiam axel!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
no ja tez jestem zajety , ale zdjecie chetnie zobacze

ps maila wysylam na priv
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy 15 lat to nie za malo jak na silownie?

Następny temat

miesnie proste brzucha

WHEY premium