SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD vs ALL Nutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oba maja wypasione smaki


Nie wydziwiaj tylko kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363969 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667707
MikolajPro
Na początek z NT będzie okej.


na początek ??

autor zjadł więcej białek niż ty kopytek w zyciu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1029

Ban jest oznaką braku argumentów i bezsilności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tutaj forumowicze testują wszytskie 20 smaków
https://www.sfd.pl/Test_białka_SFD_WPC_Delicious_Protein_-t1164263.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Mam SFD delicious i jak sama nazwa wskazuje...
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Oba produkty w większości przypadków to to samo. To stara praktyka i wiele firm tak robi. Sprzedają dwa produkty jeden tańszy i drugi "premium" . Dotyczy to wielu produktów i wielu branż, nie tylko suplementów. Zajmuję się zawodowo branżą budowlaną i to normalna praktyka. Te same produkty inaczej pakowane z niższą lub wyższą ceną. Często kupuję białko sfd bo kupowanie allnutrition to po prostu przepłacanie. Smakowo tak samo dobre skład też ten sam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26907
boze proste pytanie taka dyskusja, zadalem pytanie do osob ktore probowaly oba lub maja info od producenta. Wiem ze sfd i all nutr to to samo. sklad taki sam wiec jedynie przychodzi mi do glowy roznica w substancjach smakowych/slodzacych. I zjawisko tworzenia zludnej konkurencji tez mi jest znane.

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie ma między nimi różnicy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1569
Testowałem all nutrition delicious z mlekiem smak caffelate i kokos jak dla mnie kokos miażdży polecam chodź jest dość słodki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1967
niedobre smaki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poligon - pomoc

Następny temat

Suplement maksymalnie poprawiajacy siłę i wytrzymałość.

WHEY premium