SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD nie dziala na smartfonie

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak w temacie.nie mozna wejsc na watki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Ogólnie to nic nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no to prawda, ale ja forum caly dzien z lg spirit - android przeglądalem i działało, wyskakiwały błędy ale podobnie jak i na komputerze. Chodzi jak samochodzik na baterie - bez baterii

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110
jakis error wyskakuje w niektorych dzialach i lipa.

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Czekajcie cierpliwie, jak czekać muszą inni ( w tym ja, moderatorzy, użytkownicy) na poprawki.
Możecie też pisać bezpośrednio do działu IT [email protected] z opisaniem problemu

Ja powoli zabieram się do spisywania tego co najważniejsze ale dostałem instrukcje ,ze dział IT działa i poprawia i mają mi dać znać jak skończą, wtedy porównamy co zostało do poprawienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zahasłowany temat po aktualizacji forum ? ,

Następny temat

Avatar

WHEY premium