sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

SFD - Marta Kwiatkowska

Wysłana -
No to zaczynamy :)
Od teraz będziecie mogli śledzić moje przygotowania do kolejnych zawodów bikini fitness oraz obserwować poczynania podczas tak zwanego "off-u" :D
Jak można wywnioskować po temacie rozpoczęłam współpracę z marka suplementów ALLNutrition i od teraz na nich będę opierać swoje przygotowania oraz będzie mozna mnie spotkać na ich stoisku podczas imprez branżowych , zmiana suplementów to zawsze nowe doświadczenie i będę sie tutaj dzielić moja opinia na ich temat oraz wrzucać fit-przepisy przydatne na redukcji i nie tylko wiec zachęcam do śledzenia :)
Poniżej przedsmak przepisów jakie będę tu zamieszczać oraz moje ulubione zdjecie tego sezonu z MPJ we Wrocławiu z trenerką Sylwią Śliczna

Zmieniony przez - Fit_Flower w dniu 2015-11-14 19:25:32

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
na pewno będę śledził:)
Wysłana -
Ja również Świetna sylwetka, życzę powodzenia w kolejnych startach
Wysłana -
Powodzenia i wszystkiego najlepszego
Wysłana -
Dziękuje :) w urodziny porządny cheat wjechał ale teraz mozna bo do zawodów jeszcze chwila

Zachęcam rownież do obserwowania fb : https://www.facebook.com/Marta-Kwiatkowska-Bikini-Fitness-1588803631386941/

Zmieniony przez - Fit_Flower w dniu 2015-11-14 19:50:46
Wysłana -
Powodzenia, będę wpadał
Wysłana -
Koniecznie śledzę, powodzenia :)
Wysłana -
Dziś takie cuda sernik bez węgli tylko z jednym żółtkiem na całą blachę oraz sałatka z łososiem pieczonym w musztardzie Dijon :)

Zmieniony przez - Fit_Flower w dniu 2015-11-14 22:26:36
Wysłana -
Na pewno chetnie bede tutaj zagladal... Powodzonka.
Wysłana -
Bardzo fajna sylwetka, bede sledzil. Powodzenia!
Wysłana -
Tą Panią to skądś już kojarze Marta ma na prawdę zayebiste wypieki o czym miałem okazję się przekonać, zawody bez jej ciast to nie zawody

Całkiem serio Marta życzę powodzenia w nowym dzienniku, mam nadzieję, że będzie prowadzony skrupulatnie, bo planuję się tu często pojawiać

Jaka impreza teraz najbliższa w planach ?
Strona 1 z 54
Dodaj odpowiedź