SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Marta Kwiatkowska

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 114522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11074
No prawda cale zycie mieszkam i sie jeszcze gory nie znudzily : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Dzis wyjazdowi do jutra w Toruniu u znajomych wiec jutro trening na wyjezdzie zobaczymy co otwarte i porobimy relacje :) Ostatnio powrót na stare śmieci do siłowni w Pruszkowie gdzie wleciały plecki :) cardio na poziomie 30 min bo start celuje na zagranice we wrześniu lub październiku :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
To jest ta silnia przy kortach tenisowych na Żbikowie?

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5367 Napisanych postów 15375 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387978
a to nie jest czasem silka nie przy a NA kortach tenisowych :D :D ??

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
MPJ odpuszczasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Tak to perzcourt na Żbikowie :) MPJ tez wychodzę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
tak mi się wydawało bo w sumie u nas poza małymi ciasnymi osiedlówkami nic więcej nie ma (chyba), bo galerii fitness nie biorę pod uwagę. Dla mnie komunikacyjnie problem tam się zaturlać a raczej wrócić bo samochodem czy rowerem to po treningu nie jestem zdatna. Szkoda że przy torze kolarskim nie zrobili jeszcze porządnej siłowni. Aż się prosi.

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Nowa dostawa od SFD więc nic tylko próbować , dużo nowych dla mnie produktów więc już nie mogę się doczekać żeby wszystkie spróbować :) A na upalne dni wrzucam moje ostatnio wymyślone ciasto idealne po treningu








Zmieniony przez - Fit_Flower w dniu 2016-06-08 16:00:04
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Przepis prosze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Podaje przepis :) :
- gotujemy gęsta kasze manna , gdy zaczyna gęstnieć dodajemy rozrobiony proszek budyniu waniliowego w odrobinie wody i słodziki , czekamy aż masa zgęstnieje na małym ogniu i dodajemy izolat w ilości jaka chcemy - gdy jest za gęsto dodajemy odrobine wody . Do silikonowej formy wkładamy masę i umieszczamy w lodowce do schłodzenia gdy mamy już zimny spod to wylewamy na wierzch truskawki zblendowane ze słodzikiem i dodana żelatyna rozpuszczoną w cieplej wodzie . Zostawiamy do schłodzenia w lodowce na 2 h . Smacznego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BSN - Mariusz Przybyła - droga do MP 2016

Następny temat

Jest dieta, trening, suple i brak efektów a zawody coraz blizej

WHEY premium