SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Marta Kwiatkowska

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 114586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Arnold69 - na ciasto miałeś wpaść do Warszawy Paweł mówił ale zrezygnowałeś :P Plany startowe określę z Arturem na najbliższym spotkaniu może 20 ale nie wiem czy uda mi sie wyrwać z uczelni w piątek :) Teraz kładę nacisk na poprawki w sylwetce wiec pośladki są katowane i moje ulubione bareczki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
No dvpa nic nie wypaliło jadę do babci na ciasto, ale one już bez cukru chyba nie będzie tak jak te Twoje

ps: widzimy się na pewno w lutym na FIT FESTIVAL ! a być może i wcześniej, kto wie..

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
też zaglądam,więcej fotek sylwetki prosimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witamy naszą podopieczną w dziale Mamy już przyjemność współpracować z Martą jakiś czas. Mając na uwadze dotychczasowe starty oraz zaplanowaną "karierę" wiemy co z Martą dalej robić i na co położyć szczególny nacisk zwłaszcza że jest to zawodniczka o bardzo dużym potencjale sylwetkowym.

Marta - co do treningu to pośladki owszem jak najbardziej ale co barków to raczej ich katować nie będziemy bo będą za duże jak bo bikini. A wiemy już że reagują bardzo szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Tak jest trenerze :) Barki są zgodnie z planem raz w tygodniu ale skupiam sie żeby je dobrze czuć podczas ćwiczeń :) Już nie mogę sie doczekać wizyty w Śremie postaram sie załatwić wolne od uczelni na piątek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Bardzo wskazane i jeśli jest możliwość to się zamieniaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
wg mojeg gustu to definicja fitness bikini
a nie obecny konkurs polskich trenerów na największy wysusz na scenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Postaram sie o jeszcze lepiej wypaść na podczas kolejnego startu :)
Dziś mimo weekendu i okresu lekkiej masy podjadania nie było posiłki pilnowane jednie kawka z Costy piernikowa z syropem 0 kcal i mlekiem bez laktozy wjechał do 3 posiłku ale to nie grzeszek :) z reszta pózniej było 30 min interwału pierwszy raz od roku i muszę przyznać , ze zagości on cześciej w moim treningu bo jakoś szybciej czas ucieka niż na zwykłym cardio :)
Dziś na posiłki rano wleciał omlet kakaowy z malinami i granatem oraz polewa z odzywki czekoladowej , a dalej pulpeciki drobiowo-wołowe z pieca z ryżem i fasolka jeszcze łosoś wieczorem i koniec obżarstwa :D





Zmieniony przez - Fit_Flower w dniu 2015-11-15 17:43:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6918
Czy przepisy na te wypieki będzie można dostać ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BSN - Mariusz Przybyła - droga do MP 2016

Następny temat

Jest dieta, trening, suple i brak efektów a zawody coraz blizej

WHEY premium