SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Siema !

Na poczatek trzeba sie pochwalic
Zostalem wlaczony do Teamu SFD razem z utytuowanymi zawodniczkami i zawodnikami
W Teamie SFD jestem razem z:
Diablica (Ania Nawrot)
Fit Flower (Marta Kwiatkowska)
Luki77 (Łukasz Modzelewski)
MARIAN 17 (Mariusz Żaba)
prz1993 (Przemek Górynowicz)
wiktor.grybos (Wiktor Gryboś)
Wiec jestem ten najgorszy bo z tego calego Teamu tylko ja nigdzie nie startowalem
Mam nadzieje, ze sie to zmieni i uda sie kiedys stanac na scenie

Od sierpnia 2015 przygotowywalem sie do Debiutow 2016 [Fit Festival], nie wyszlo z powodu wypadku samochodowego, bylo uszkodzenie
kregoslupa, rehabilitacja, dodatkowo wyszly chore nerki i takie tam przykre sprawy Wiec od 20stycznia byly cwiczenia rehabilitacyjne, troche rozciagania i jakies drobniutkie machanie hantlami bylo juz pod koniec kwietnia.
Wiecej info odnosnie przygotowan do debiutow [ktore nie wyszly] :
https://www.sfd.pl/AllNutrition__Dymitr_Zasada__DEBIUTY_2016-t1083820.html



Wiec teraz juz czas zaczac na nowo - bo przeciez 'tyle szans ile odwagi'
Na razie nie mam konkretnych planow gdzie i kiedy wystartuje - dopiero wrocilem do zdrowia. Teraz chce dobudowac masy miesniowej - do jakiego poziomu to nie mam pojecia, ile sie uda zrobic tyle bedzie wiec na najblizszy czas priorytetem jest masa!


Aktualnie formy nie ma
Ale tak ogolnie o moim stanie fizycznym na dzis dzien :
-wzrost 180cm
-waga 110kg na czczo
-biceps 48cm bez pompy
-udo bez pompy 75cm
-pasa nie mierze bo jestem otyly jak hipopotam
-lydka 43cm na luzie



Treningi bede wypisywal na bierzaco - nie mam ulozonego planu - cwicze powiedzmy 'intuicyjnie' - a w praktyce wyglada to tak ze pakuje jak mi sie chce i podoba Teraz ogolnie bedzie raczej bardziej cwiczona gorna polowa ciala, a to wszystko ze wzgledu na kontuzje. Postaram sie nie robic ciezkich przysiadow, martwych ciagow i innych cwiczen obciazajacych kregoslup ktory
dopiero sie 'wyleczyl'. Napisalem ze 'sie postaram' ciezkich cwiczen nie robic - ale nie wiem jak to wyjdzie bo wiadomo - czlowiek glodny wrazen treningowych po takiej przerwie to roznie moze byc


Odnosnie diety - podobnie jak z treningami - bede wklejal wszystko na biezaco bo zadnej diety nie mam ulozonej, ale cos tam jem wiec bede publikowal
co jem i w jakich godzinach

Jak to ze mna bywa pewnie bede wklejal nalogowo zdjecia z treningow, zdjecia zarcia i jakies filmiki czasem na pewno wpadna


Dziekuje SFD za wsparcie :-*


Zapraszam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Dobra no to jedziem z teematem od razu


Poki co treningi beda nie za obfite
Trening 07.05.2016
Barki:
Wyciskanie sztangi od czubka glowy stojac: 10x50kg, 10x80kg, 6x100kg, 6x120kg, 1x140kg [filmik ]
Wyciskanie siedzac maszyna - tez od czubka glowy: 8x138kg, 8x156kg, 6x194kg
Unoszenie hantli [po 11kg] na boki stojac: 16x, 16x, 16x, 16x

Biceps:
Uginanie mlotkowe naprzemian stojac z hantlami [po 23.5kg]: na kazda reke 10x, 10x, 8x, 8x
Uginanie na modlitewniku z hantlem [11kg]: na kazda reke 10x, 12x, 14x, 16x, 18x

Jak widac za duzo nie zrobilem a zmeczenie bylo takie ogromne ze mialem zgon po pierwszym cwiczeniu
Po takiej przerwie ciezko bedzie sie wdrozyc - ale i tak jest mega euforia ze w ogole moge cwiczyc normalnie


Przed treningiem poszlo:
5g L-Argininy SFD
6g Beta-Alaniny SFD
10g BCAA Max Support AllNutrition
1kaps ENERGY SFD
1szt black energy 330ml


Po treningu:
25g BCAA Max SUpport AllNutrition
5g Taurine bodys support AllNutrition
5g Creatine muscle max AllNutrition
5g Glutamine recovery amino AllNutrition
1g Wit C

Dawno nie ladowalem kofeiny i innych pobudzaczy czy tam pw - to mnie ostro kopnal moj mix Troche za mocno bo juz na dzien dobry zaczalem przeginac z ciezarami (jak na swoje mozliwosci ) A ryj i ogolnie wszystko mega swedzialo po tej beta alaninie przyjemne uczucie
ktorego mi brakowalo

Jakies fotki z treningu:




No i nawet filmik jakis sie zrobil






Aaaa i zarcie.
Dieta 07.05.2016:
1 posilek o godz. 16.00 - okolo 4h przed treningiem
-2x hamburger z biedronki
-4x krokiet z serem i pieczarkami [biedronka ]
-600ml coca-cola
-200g lody

2 posilek o godz 23:59 - po treningowy
-ziemniaki
-nuggetsy
-mizeria ogorkowa
-sos czosnkowy
-chrupki cheetos serowe
-6szt. knoppers
-600ml coca cola









Makrosy z zarcia 07.05.2016:






Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2016-05-08 10:01:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Bd wpadal powodzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Dajesz!
Nie zapomnij o suplach z tabletarki!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Widziałem Cię w tym roku na mp w kielcach, dobre wrażenie robisz, na żywo jesteś większy niż na zdjęciach. W jaką kat byś celował na zawodach? Diety zazdroszczę, też bym chciał tak jeść i tak wyglądać:D
1

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jest i on
obserwujemy
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522666
byłem tam, jestem i tu - powodzenia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
powiadomki

i tak nie mogę wyjść z podziwu ze tak jesz i tak wyglądasz :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Powiadomki

Zdrówka dziku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
powiadomki on. powodzenia Cienki
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

Następny temat

SFD TEAM - ANIA NAWROT Mistrzyni Europy - Przygotowania do MŚ - POWER!

WHEY premium