SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Weekendowo trochę cudów z mojej kuchni gdy wreszcie mam czas wszystko bez cukru wiec jak kogoś interesuje przepisy to piszcie pod postem

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
I śniadanko :



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Poranne cardio 45 min zrobione , później koktail białkowy z truskawkami i chwila odpoczynku przed uczelnią i reszta obowiązków oraz treningiem :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
A to wczorajsza dostawa smakołyków od SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Omlet zjedzony więc można iść robić barki :) Aktualnie wprowadziłam małą zmianę w diecie i węglowodany spożywam tylko po treningu i na noc i czasem przed treningiem wylecą szczątkowe ilości jak dzis 4 truskawki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
Taki oto sposób na kolacje :)
Pudding czekolada-ciastko od ALLNUTRITION z kawałkami Yambama







Zmieniony przez - Fit_Flower w dniu 2016-06-19 09:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2510
No to jakaś forma na lato jest :) mimo bilansu na plus i czasami lodów lub pizzy forma idzie do przodu ,a samopoczucie też bardzo fajne czyli idealnie przed rozpoczęciem redukcji , wyjściowa forma chyba nie najgorsza choć 6 paka nie ma


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na 6scio pak i tak by chyba nikt nie patrzył
4

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31821
poprosze przepis na to na samej górze. Wygląda obłędnie , jak i forma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Możesz podrzucić jak robisz omlety, placki i to na górze.
Przez catering dawno sam nie gotowałem i coś nie mogę wrócić na dobry tor.
Dziwnie wychodzą jakoś placki i omlety

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - ANIA NAWROT Mistrzyni Europy - Przygotowania do MŚ - POWER!

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

WHEY premium