SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM - ANIA NAWROT Mistrzyni Europy - Przygotowania do MŚ - POWER!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
ja również gratuluję, odpocznij i zjedz na co masz ochotę bo należy Ci się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Gratki, świetna forma;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Brawo! Ania pokazała formę jak zawsze. Przy takiej dużej konkurencji vice tytuł to jak zwycięstwo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Gratulacje Ciocia Ania zawsze gora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Kolejna przygoda, doświadczenie z Mistrzostw Świata wiozę do Wronek. Silniejsza, pełna pozytywnej energii, wiary w siebie i swoje możliwości. Czuję się jakby nie było rzeczy niemożliwych, a wszelkie bariery siedzą w naszej głowie. Człowiek może znieść naprawdę dużo, bólu, czasem cierpienia, ale musi odnaleźć w sobie siłę. Siłę, której nie ma nikt i to właśnie czyni go kimś innym. Kimś wyjątkowym.
Tytuł Vice Mistrzyni Świata zdobyty w ciągu 2 sezonów startowych. Niektórzy zawodnicy pracują wiele lat by sięgnąć po tytuł. W ubiegłym roku nawet nie myślałam, że wystartuję tak szybko na arenie międzynarodowej. Ten sukces tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że znalazłam się na właściwej drodze. Ujęły mnie wczoraj słowa Pana Alberta Mistrza Świata w Kulturystyce Weteranów, który powiedział, że jestem po prostu do tego urodzona. Dla mnie sezon startowy zakończony. Czas odpocząć i zregenerować się, poprawić to co jeszcze tego wymaga.
Dla mnie to też koniec startów w PL. Ale... ja wcale nie powiedziałam ostatniego słowa! Czas wskoczyć na level wyżej! Wraz z trenerami mamy już niecny plan. W przyszłym roku lecimy zawojować na Arnold Classic oraz Olympia Amaterur Europe.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzięki wszystkim za dobre słowo i śledzenie. Lecimy dalej z tematem, bo teraz to dopiero będzie się działo! Doładowanie level hard!

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79304
Jest ogien Pozdr

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
anty/anty dziękóweczka :*
Jeszcze kilka dni luzu z jedzeniem i wpada wszystko na co mam ochotę. Czyli głównie słodycze.
Byłam już na zakupach z samego rana i lodówa została uzupełniona po same brzegi.
Dzisiaj na obiad robię spaghetti na pełnym wypasie, które chodziło za mną już chyb od miesiąca.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Ugotowane! ;) Domowe spaghetti mniam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ania jeszcze raz gratulacje i z niecierpliwoscia czekam na wiecej
A spaghetti pierwsza klasa! Az zrobilam sie glodna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

Następny temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

WHEY premium