SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM - ANIA NAWROT Mistrzyni Europy - Przygotowania do MŚ - POWER!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56869

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Widze ze dostrajasz się z jedzeniem tak jak ja :D mimo ze dieta oczyszczona i makro z pełnowartościowych produktów to zawsze jakiś gift wpadnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dokładnie tak. Dorzucam jakieś dodatki. Tylko muszę obserwować czy nie podlewa, bo wtedy trzeba będzie przystopować. Muszę teraz co nieco urozmaicać, bo od lipca znowu się zacznie jazda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
wpis dla powiadomek

I Gartulacje dla Mistrzyni Europy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Wiek 1 rok Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 967
profesjonalne i logiczne podejście do tematu, podziwiam i również śledzę!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Witaj! Dokładnie. Kiedyś koleżanka po fachu powiedziała mi... "Chcesz być mistrzem? Musisz myśleć jak mistrz! Musisz w siebie uwierzyć!" Od tamtego czasu te słowa mi towarzyszą. Tak czynię i zawsze powtarzam sobie to na zawodach i wychodzę na pewniaka. Zero stresu. Ja poprostu się tym bawię. Nikt mnie do tego nie zmusza.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Aniu i bardzo dobre podejście, w końcu to nasze hobby ;-_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Diablica:)
Witaj! Dokładnie. Kiedyś koleżanka po fachu powiedziała mi... "Chcesz być mistrzem? Musisz myśleć jak mistrz! Musisz w siebie uwierzyć!" Od tamtego czasu te słowa mi towarzyszą. Tak czynię i zawsze powtarzam sobie to na zawodach i wychodzę na pewniaka. Zero stresu. Ja poprostu się tym bawię. Nikt mnie do tego nie zmusza.


No i postawa godna mistrzyni :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Na początek ogromne gratulacje Ania! Niesamowicie się prezentujesz na scenie, czy to w Polsce, czy w Europie, zostawiasz właściwie wszystkie rywalki daleko w tyle.
Wciąż wracam do naszego pierwszego spotkania wtedy na treningu SFD w Poznaniu, i nie mogę wyjść z podziwu, że z takiej dziewczynki która dopiero cos tam planowała, wyrosła zawodniczka światowej klasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
świetna prezencja na scenie, co widoczne było również w ocenie sędziów i wyniku na ME, gratulacje powodzenia na jesień
Jaka waga startowa była jak mówisz, że teraz 59kg i trzeba skończyć z dodatkami? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
prz1993
Na początek ogromne gratulacje Ania! Niesamowicie się prezentujesz na scenie, czy to w Polsce, czy w Europie, zostawiasz właściwie wszystkie rywalki daleko w tyle.
Wciąż wracam do naszego pierwszego spotkania wtedy na treningu SFD w Poznaniu, i nie mogę wyjść z podziwu, że z takiej dziewczynki która dopiero cos tam planowała, wyrosła zawodniczka światowej klasy


Dzięki Przemo! Zawsze staram się pozostawić po sobie dobre wrażenie. Na co dzień jestem raczej tzw. Pudzianem. Twarda dziewczyna, która nie da sobie w kaszę dmuchać. W dresach i adidasach. Na scenie jestem zrobiona na tip top, czuję się kobieco i mam okazję to pokazać.
Hehe spotkanie SFD , kiedy to było? Jakoś 3 lata temu? Jak widzisz wszystko jest możliwe, wystarczy chcieć i realizować to co się sobie założy.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

Następny temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

WHEY premium