SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM Ania Nawrot V-ce Mistrzyni Świata - Przygotowania na sezon 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23672

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Super! Czyli jest dla kogo gryzmolić.

Śniadanko nieliczone. ;) 4 jajca ze szczypiorkiem, sól, pieprz + 2 kromki chleba orkiszowego + mandarynka + kawa z mlekiem bez laktozy + ...ptasie mleczko.





Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2016-11-16 13:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Do takiej formy to nawet kalorie z soli i pieprzu trzeba liczyć :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzięki Wiktorku

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj mój przewód pokarmowy powiedział dość. Przetrwałam pół nocki w pracy, potem już było trochę gorzej, bo oddałam chyba cały syf który jadłam od soboty. Nie chcę widzieć już żadnych czekolad na oczy. Przynajmniej dzisiaj i jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Aniu gratuluję ogromnego sukcesu i oczywiście trzymam kciuki za kolejny sezon ! Lecisz jak burza... tfu, jak Diablica !

powodzenia !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzięki Miki :* A jak! Cały czas do przodu!
W przyszłym sezonie zamierzam zaskoczyć progresem. Życie jest zbyt krótkie, żeby być małym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiaj od popołudnia praca na siłce, i w czasie wpadł na trening Dominik. Do debiutów 13 i już widać zarysy. Oczywiście dietę szlag trafił, bo dostałam słodkości w prezencie. Ehhh... :D
U mnie lekkie bareczki, a od 22 w pracy na nocce.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
Spóźnione życzenia urodzinowe Aniu Oczywiście spełnienia marzeń i pieniędzy do realizacji planów a oprócz tego dużo zdrówka
*Przy okazji do obserwowanych leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ania widziałam jedno z tych zdjęć na Insta i byłam przekonana, że włosy ścięłaś na boba :) Pewnie na scenę dłuższe lepsze, ale sobie pomyślałam, ze przerwie sobie pozwoliłaś na szaleństwo. Nie wiem czy o tym kiedyś myślałaś ale ładnie by było :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Domis - Debiuty, MP 2017

Następny temat

Ceny HURTOWE dla osób mających dziennik w dziale

WHEY premium