SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM Ania Nawrot V-ce Mistrzyni Świata - Przygotowania na sezon 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23591

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
;)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10139
rozwijasz się, to i zostałaś zauważona, gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Witam!

Zacznę najpierw pozytywnie... Forma cały czas do przodu, dobra jakość, niewiele tłuszczu, samopoczucie też nie najgorsze przy takim natłoku pracy. Przestałam się już ważyć. Lustro to mój najlepszy wyznacznik. Proporcje coraz lepsze. Jeszcze ok. 2 miesiące masy i potem sieka aż do Arnolda. ;)
A teraz ta gorsza wiadomość. Ze względu na to, że nie jestem w stanie udzielać się w mediach społecznościowych tak często jak tego wymaga SFD, nie mogę dalej korzystać z wsparcia suplementacyjnego. Jak wiecie starty za granicą to koszt ładnych kilku tysięcy złotych, a zwrotu niestety nie ma i za tą przyjemność suplementami niestety nie zapłacę. Póki co na to musiałam i dalej muszę pracować. Mimo to jestem bardzo wdzięczna za współpracę przez okres tych dwóch lat kiedy szykowałam się i startowałam. Napewno była to dla mnie duża pomoc. Bardzo dobra komunikacja i nić porozumienia z szefostwem powodowała spokojną i miłą atmosferę we współpracy. Każdy chyba wie, że piszę tutaj głównie o Wojtku "Bull". Suplementy też oczywiście polecam... dobra jakość za przystępną cenę. W końcu zdobyłam praktycznie wszystko co mogłam, a forma zawsze była na wysokim poziomie i to napewno też zasługa dobrego odżywiania oraz suplementowania i uważam, że to właśnie nasze wyniki budują renomę marce, nie cycki i ładna buzia, bo to przemija, a tytuły zostają NA ZAWSZE.
Tym akcentem kończę prowadzenie dziennika na forum.
Jak już wspominałam, dostałam ciekawą propozycję współpracy i jestem na etapie ustalania warunków. Oczywiście kto zainteresowany moimi dalszymi poczynaniami będzie mógł śledzić mnie na moim FP: https://www.facebook.com/AniaNawrot.HardcoreFitness/ 
Mam nadzieję, że będzie się działo, bo jestem gotowa powalczyć o pro. ;) Dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy komentowali i tych którzy obserwowali z partyzanta, ale bali się odezwać. <diablica>
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
Powodzenia!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Domis - Debiuty, MP 2017

WHEY premium