SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2843800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Marian forma kozak nie ma co ukrywac Ciesz sie ze znalezli przyczyne i mozesz ja zaleczyc, wiem przygotowania itd. Ale pomysl jakbys wymazu nie zrobil i ciagle przez tego gronkowca sie meczyl jak do tej pory lub wynikly by jakies powiklania? Lepiej zaleczyc i miec spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Gugcio
Marian forma kozak nie ma co ukrywac Ciesz sie ze znalezli przyczyne i mozesz ja zaleczyc, wiem przygotowania itd. Ale pomysl jakbys wymazu nie zrobil i ciagle przez tego gronkowca sie meczyl jak do tej pory lub wynikly by jakies powiklania? Lepiej zaleczyc i miec spokoj


Niby masz rację, ale wymaz nie oni zorbili tylko ja sam powiedzialem ze moze warto by było sprawdzić, tak to napewno do tej pory nic by nie było i dalej bym lecial jak lece. wielka nie wiaodma i tylko kontrole itp

Ostatnie dni z zatokami nie było tragedii lub przyzwyczajenie, ale dało się zyć. Niby spoko ze wykryte co i jak, ale wrzuacając antybiotyk pewno bedzie lekki regres a dopiero co ruszyło :D
Dziś od rana pełen optymizu bo cieszyłem sie ze w koncu zmiany na plus w sylwetcea tu j** popoludniu o 180* i myslałem ze kogoś przy okazji zaj**ie:D nie ukrywam ze mega sie wkvriwłem jak nerwy opadły to nawet głowa zaczeła bolec:d

no nic wrzucimy antybiotyk i postaramy sie cisnac dalej byle na treningach i samopoczuciu sie za bardzo nie dobiło bo lekarz chcial dac nawet L4 wiec nie wiem czy taki mocny ten antybiotyk czy nie:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903



20.03.2018 REDU tydzień 9 klata+bic



Klatki i biceps


- Butteffly 3s 15p – 3-0-1-1
- Wyciskanie sztangi w skosie górnym 4s 15, 10, 8, 8p
- Wyciskanie sztangielek poziomo, z przełożoną gumą oporową za plecami 4s 15, 12, 10, 8-10p
- Wyciskanie na hammerze naśladujący skos dolny 3s 12, 10, 10p – 3-0-1-1
- Ściaganie linek w bramie 3s 12p – 2-0-1-1
- Rozpiętki poziomo 3s 12p – 4-2-1-0

Uginanie przedramion ze sztangą 4s 15, 12, 10, 8p
Uginanie chwytem młotkowych 3s 12,10,8p
Uginanie jednorącz na modlitewniku – sztangielka/maszyna 3s 12p – 3-0-1-1
Uginanie przedramion ze sztanga nachwytem 3s 12p


50min cardio na czczo

O dziwo super trening, od samego poczatku do samego konca, mało kiedy teraz się to zdarza ale tez nabicie i czucie na wysokim poziomie, siłowo lekko w doł.
Sylwetka chyba sie wyostrza, jednak waga bez zmian:D Minus taki ze wczoraj i dzis znowu głowa j**ała od tych zatok;/







szybka przypinka:D pozowanie na pompie masakra, zawsze było mi z tym ciężko









1. omlet
2.ryz, kura,
3.kasza mana , jabłka, płatki, wpc
4. mąka ryżowa wpc, białka jaj
5. indyk. lninay
6. jajka, wpc

od dziś zmiana makro, dzis jeszcze nie do konca bo byly płatki po treningu ale od jutra nie bedzie czyli minus 20g wegli i minus 20g wegli z 2 posilku po treningu ale za to +5g fatu



rano: potas. cmoplex witamin, d3k2, witamina c, sanprobi,szejk:glutamina, wit c, ocet jablkowy 20min przed sniadaniem
na treningu: carbo, bcaa, tauryna, kreatyna
po treningu magnez

ala 4x300mg
enzymy z NOW 2x1tab
chrom 2x 200mcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
Widziałem na IG, ładnie nabity i gęsty jesteś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
O zesz w pyte pieknie to wyglada gestosc i jakosc marzenie a teraz widac dokladnie ze co nieco zlecialo napewno. Pieknie doj**ales nie ma co ukrywac, jak dla mnie progres marzenie. Co to zatok to trzymam kciuki ze jak sie pozbedziesz tego korewskiego gronkowca to sie uspokoi Tego Ci przynajmniej zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267490
Selfi w tank top aka Morel
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
ja prdl z tymi zatokami , szczerze współczuję bo to mega utrudnia życie a nie mówiąc juz o przygotowaniach. Nabicie piękne, jestem na Śląsku bankowo zobaczyć jak to wyjdzie , poki co jest extra wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Marian weź się rozbierz...
też tak na scene będziesz wychodził ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
wojtekztr
Marian weź się rozbierz...
też tak na scene będziesz wychodził ?


wychodzę w tej kat co sa garnitury itp to tak za dużo tutaj pokazuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
MARIAN 17


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Wiecej