SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu wiosna 2017

Wysłana -
sporo do przodu,nogi wyraźnie ruszyły,ogólnie cała sylwetka jest zdecydowanie pełniejsza,a jakościowo to tu praktycznie nie ma różnicy
Wysłana -
MARIAN 17
wojtekztr
No tu widać poprawe przy najszerszym tyłem, że jest grubiej i miejmy nadzieje że to nie kwestia światła jak padało

a nawet mi nie mow bo robienie zdj samowyzwalaczem to kvrwa gorsze jak aeroby, zeby zdarzyc w miare sie ustawic i przypiac:D|

Przemo moze kiedys sie uda by z najgorszej partii były najlepsza

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-10-20 11:16:37

idziesz w dobrym kierunku, a nawet bym rzekł że nie wiele brakuje
Wysłana -
luki77
sporo do przodu,nogi wyraźnie ruszyły,ogólnie cała sylwetka jest zdecydowanie pełniejsza,a jakościowo to tu praktycznie nie ma różnicy

Luki dzięki;) skoro tak uwazasz to cieszy;). Te plecy jeszcze zeby pociągnąć...
Teraz juz pewno bedzie kolejny etap masy. Zobaczymy co tam guru zadecyduje;d

Wojtek jeszcze plecy podciągnąć i może jako tako bedzie ;d
Wysłana -
Marian moim zdanien plecy już na prawdę dobrze wyglądają, nogi szczególnie gabarytowo super. Bf początek masy /koniec mini cut wydaje się być identyczny a jesteś zdecydowanie większy.
Wysłana -
Maniek a gdzie planujesz starty na wiosnę ? Jaka Federacja?
Wysłana -
Mati dzięki, ale mam cicha nadzieje ze te plecy jeszcze coś poprawie, a nogi niech sobie rosna bo one nigdy nie za duże:D najwyzej bedzie problem z limitem. ale cieszy mnie to ze nogi poszły bo jeszcze rok temu mialem docinkiz pewnej strony ze z takim nogami to by na scene nie wychodził, ze nawet top15 nie bedzie. i za kzadym razem docinka czy cos cwicze te nogi, ale ja zawsze że czasem cos machne:d

Darek konkretnych planów nie mam, napewno chciałbym zaliczyć wiosnę. Ale widzisz co teraz sie porobiło w tym IFBB, sam nie wiem co dalej, ale w sumie nawet niema sie co zastanawiać. Ale trzeba poczekać jeszcze na jakieś terminy kalendarze imprez, bo o ile w iffb mniej wiecje wiem co i kiedy jest co roku tak innych federacji nie ogarniam, wiec nawet za bardzo nie wiem kiedy co jest. Napewno z Adamem początkiem roku beda podjete konkretne decyzję.
Wysłana -
Nogi na duży plus :) Ogólnie gęściejszy jesteś :)
Wysłana -
popuri
Nogi na duży plus :) Ogólnie gęściejszy jesteś :)

dzieki leicmy z tym dalej:D
Wysłana -

21.10.2017 redu tydzień 3 plecy wiosła+dwójki

1.Wiosłowanie sztanga nachwytem

15x60kg 12x80kg 10x100kg 10x120kg 8x140kg 15x100kg 20x80kg

2.wiosłowanie hammer jednoracz chwyt neutral

15x30kg 12x40kg 10x60kg 10x80kg 15x60kg ciezar na strone

3.wiosowanie podchwytem wyciąg dolny 5x12
4.wiosłowanie w bramie jednoracz z rotacją 3x15

1.MCNPN 6x
12x35kg 10x40kg 10x45kg 10x50kg 15x35kg
2. DD na hack maszynie 4x12
3 uginanie siedzać 4x12
4.Uginanie leżac 4x15
65kg
5.odwodziciele 6x15

30min cardio na czczo

rozciaganie i rolowanie po treningu

w koncu dzis troche wiecej wolnego, z rana cardio, potem personalny i swoj trening-najcieższy z całego tygodnia
Sylwetka z dnia na dzień się wyostrza, ale tez z dnia na dzień większy naleśnik-od poniedzialku ruszamy z masą-wiec bedzie równe 3tyg minicuta
Nie bede sie rozpisywał o treningu bo poszło super.

Siłowo jak ostatnio wspomniałem coraz lepiej, w niektorzych cwiczeniach nawet chyba lepiej jak na masie, organizm chyba poporstu sie przyzwczaił, albo psycha :D

Mam kilka filmików z treningu bo akurat na połowie treningu bl ziomek ktory nagrał.

wiosło mysle ze do zaakceptowania?

120kg

140kg

nie bede sie ropzisywal bo bez zmian

B: 300G T:70G W:300G

SUPLEMENTACJA

tutaj tez bez zmian

jutro napisze jakie plany na mase micha i trening
Strona 480 z 480
Dodaj odpowiedź