SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
i tak żaden telefon nie dorówna jakościom nigdy lustrzance , więc nie martw się Grzesiu kup jakiś aparat i po sprawie
co do tych kolejnych generacji telefonów, dla mnie to troche smieszne jak wypuszczaja juz praktycznie co rok, a nawet czesciej 'cos nowego' a niewiele sie to rozni od poprzedniego modelu, a juz teraz ten wypust praktycznie jednoczesnie i8 i X to na czym miało polegać? kto kupił w ogole 8 ? skoro niby bez roznicy miedzy 7 a 8 (wczesniej podobnie miedzy 6s /mialo byc/ a 7) ,a teraz w odstepie ilu 2-3 miesiecy daja jeden po drugim

ja to nie sledze tego na szczęście bo szkoda mi czasu, ale zlego słowa nie powiem na iphonika odkad mam czyli blisko rok zadnej dosłownie zwiechy, problemu, dodatkowo przezył już kilka niezlych upadków (obudowa spigena + szkielko hartowane robią też na pewno swoje), wzialem Reni samsunga s8 , peirwszy delikatny upadek , wywietlacz popękany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Między 6, a 7 to jest akurat największa przepaść z możliwych . Mała różnica jest między 6s, a 7. Chociaż nie taka mała, bo aparat, procesor, bateria i brak fizycznego przycisku home, co dla mnie znacznie przyspieszyło obsługę. No, a 8 wypuścili teraz jako odgrzewanego kotleta, bo zmienili tylko procesor i dodali ładowanie indykcyjne. Nie pamiętam jak aparat. Kto kupuję 8? Na pewno nie właściciele 7, ale cała reszta. Szczególnie, że u operatorów tel. 8 jest droższa dosłownie o kilkanaście/kilkadziesiąt złotych i w T-mobile jeszcze w zeszłym tygodniu nie mieli wcale 8 tak zeszły.
No i nowy model wychodzi co roku. X też wyszedł rok po poprzednim, ale sprzedaż ruszyła później, żeby zapewne trochę 8 się wyprzedało. X wyszedł dodatkowo, bo to model jubileuszowy na 10-cio lecie iPhone’a. No i kupić go się teraz nie da. Zapisani będą czekać do grudnia co najmniej. Jak chcesz przyjść z ulicy, to najwcześniej pierwszy kwartał przyszłego roku. No chyba, że na Allegro z przebitką.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
BzykuDG
E tam, wszystkim idzie zrobić dobre hehe. A ja gadżeciarz jestem, to lubię takie rzeczy. Póki żony i dzieci nie mam, to wydaję kasę na pierdoły


Ja mam Żonkę i Córę, a gadżety też poszukuję....dzisiaj przeglądałem foteliki do auta bo już wyrosła i trzeba model wiekszy kupić - jak iphone to nie kosztuję ale parę bomb pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
opalinho
BzykuDG
E tam, wszystkim idzie zrobić dobre hehe. A ja gadżeciarz jestem, to lubię takie rzeczy. Póki żony i dzieci nie mam, to wydaję kasę na pierdoły


Ja mam Żonkę i Córę, a gadżety też poszukuję....dzisiaj przeglądałem foteliki do auta bo już wyrosła i trzeba model wiekszy kupić - jak iphone to nie kosztuję ale parę bomb pójdzie.


Szczerze? To chciałbym mieć już takie problemy

Jeszcze wracając do telefonów. Apple są mistrzami świata, bo robią grube siano na kolejny raz odgrzewanym kotlecie (8)
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to jak już temat zszedł na iphona to ja miałbym pytanko - spora różnica jest między SE, a siódemką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Też tak samo całkiem dwa różne telefony. Głównie rozchodzi się o rozmiar. SE, to taki 6S w obudowie 5S, jeśli coś Ci to mówi hehe. Jak chcesz mniejszy telefon, to SE, jak większy, to 7. W SE nie ma 3D Touch, którego ja używam bardzo dużo i dla mnie jest jest już must have (dlatego między innymi zniechęcałem się do Galaxy S8). 3D Touch, to czujniki nacisku pod ekranem. Przyciskając mocniej (nie dłużej) uzyskujesz dodatkowe menu do większości appek. Znacznie przyspiesza użytkowanie.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiesz dokładniej kiedy będą dostępne X w Polsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
chodziło mi właśnie w głównej mierze o specyfikację sprzętu, a nie o sam rozmiar dlatego się zastanawiałem nad różnicami, bo jednak cenowo wychodzi te 8-9 stówek między nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
wiktor.grybos
A wiesz dokładniej kiedy będą dostępne X w Polsce?


Jeśli nigdzie nie masz rezerwacji, to najszybciej chyba na stronie Apple, podają 2-3 tygodnie. W sklepach stacjonarnych jest padaka. Tak samo Cortland, iSpot itd.


erwi, no to sprzętowo jest różnica. Teraz na wiosnę będzie wychodził nowy SE, więc ten zleci na pewno z ceny, ale pewnie nie chcesz czekać.
Teraz jak weszła 8, to z dnia na dzień Apple obniżyło cenę 7 o ponad 600zł hehe.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
dobra Bzyku juz kazdy wie, ze apple Ci placi za te pozytywy ale na ich temat ale nie przesadzaj



opalinho

Ja mam Żonkę i Córę, a gadżety też poszukuję....dzisiaj przeglądałem foteliki do auta bo już wyrosła i trzeba model wiekszy kupić -


oooo to jest to lada chwila i u mnie :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium