SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD POWER SHOT - masakryczna reakcja na shota

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 34 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2437
Witam, dzisiaj ze względu na dość duże zmęczenie i znużenie po całym dniu postanowiłem przyjąć (pierwszy raz w życiu) porcję gratisa w postaci shota SFD, myśląc że zgodnie z opiniami trochę mnie ruszy w trakcie treningu. Łyczek chwilkę przed treningiem i jazda do auta i na trening..no i się zaczęło. Ledwo wsiadłem do auta a w głowie jak w kołowrocie, masakra jakaś. No ale chwila uspokojenia i trochę przeszło. Na treningu trochę rozgrzewki i potem zestawy ćwiczeń i... tak ch...go treningu to jeszcze nie miałem. Energia, siła, wytrzymałość na poziomie 60-70% tego co w najgorszy dzień dotychczas prezentowałem. Nie wiem czy któryś ze składników mi nie spasił czy połączenie kofeiny z pozostałą miksturą, ale efekt był opłakany. Dopiero tak z 1,5 godziny po tzw. treningu zeszło dziwne uczucie i było już normalnie (czyt. dużo lepiej )
Nie wiem czy też coś takiego mieliście po kontakcie z tym specyfikiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Suplementy przedtreningowe są dość specyficzną grupą produktów, których celem stosowania jest poprawa jakości treningu. Przydaje się to w szczególności w sytuacjach, gdy mamy za sobą nieprzespaną noc, ciężką pracę fizyczną, czy wymagający trening wcześniejszego dnia. Wtedy każdemu przytrafić się może gorsza dyspozycja i brak sił na wykonanie treningu. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest odpowiedni suplement przedtreningowy. Takim też założeniem było wypuszczenie na rynek SFD Power Shot. Przy okazji dając możliwość trenującym, na prostotę zabrania ze sobą suplementu, zastosowania w prosty sposób, bez konieczności mieszania i ewentualnie zakręcenia buteleczki i przechowania drugiej porcji na kolejny trening. Produkt w swoim składzie zawiera właśnie dwie porcje, o czym niektóre osoby stosujące nie wiedzą, w sytuacji, gdy nie czytają dokładnie etykiety.

40 ml, czyli 1/2 shota zawiera: 2 g beta-alaniny, 1 g tauryny, 1 g cytruliny, 290 mg kofeiny.

Jak więc widać, ilość kofeiny jak na jedną porcję jest bardzo wysoka. Prawie 300 mg powoduje, że niektóre osoby mogą się gorzej poczuć, a pod uwagę należy brać fakt, że niektórzy nie patrzą i poją shota na raz. Wtedy prawie 600 mg bez wątpienia spowoduje problemy i nie jest zalecane. Jeżeli jedna porcja była dla Ciebie zbyt duża, to sugeruję spróbować 1/3 shota. Być może jesteś wrażliwy na substancje psychoaktywne.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Nie u mnie wszystko ok i mocno sobie go chwale. Takie produkty zaczyna się od połowy porcji dla sprawdzenia tolerancji organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie, chociaz wrażliwcem jestem i praktycznie stymulantów poza kawą/herbatą nie używam. Po połowie porcji czułam się świetnie, koncentracja bardzo na plus. Zadziałalo na mnie jak filtr "usuń mgłę" na zdjęcie

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32866 Napisanych postów 23018 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277717
Niż złego nie odczuwam. Wręcz powiem że srednio mnie klepie . Przyjmuje 1/2 shota +caffeina 200+kawa z godzinę przed treningiem + cutrulina +tyrozyna+kreatyna +tauryna + arginina +redox .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dziwne, może miałeś po prostu ciężki dzień i tak się nałożyło? wziąłeś całą butelkę na raz czy podzieliłeś i wziąłeś pół porcji? pre stosowałeś jakieś? tam cudów nie ma, więc nie ma niczego co by mogło na Ciebie zadziałać w taki sposób, kofeina-beta alanina-cytrulina, wszystko co potrzeba nic zbędnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Poleciał cały shot, poł czy 'łyczek'? Bo dawka tutaj będzie kluczowa. Za dużo przy dużej wrażliwości na stymulanty może być rzeczywiście kiepsko

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233724
podejrzewam, ze zbyt duza dawka stymulantow spowodowala ze cie zamulilo zamiast pobudzic
na przyszlosc startuj z duzo mniejszych ilosci
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 34 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2437
Oczywiście, że połowa porcji - zgodnie z zaleceniami. Wcześniej wypiłem porcję BCAA ale nie powinno chyba wchodzić w interakcję? Rzeczywiście chyba powodem mógł być kiepski dzień i trochę rzeczy nałożyło się na efekt końcowy i najwidoczniej nawet Shot nie był w stanie mnie pobudzić. Ale na przyszłość wolę nie eksperymentować i nie brać czarcich mikstur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zależy ile tego tak naprawdę spożyłeś, ja daje połowę butelki, cała na mnie działa za mocno.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 34 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2437
Tak jak już wcześniej pisałem - to była połowa porcji, nic ponad. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233724
dokladnie BCAA nie ma tutaj nic do gadania, nie jest to stymulant, wiec dzialania sie nie nakladaja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium