SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

SFD NUTRITION WPC PROTEIN PLUS vs ALLNUTRITION WHEY PROTEIN

Wysłana -
Ojciec chce żebym mu kupił białko bo nie ma diety liczy że mu pomoże, przeważnie zamawiałem mu z olimpu wpc ale myślę żeby tym razem zamówić mu coś "z podwórka" bo suple przeważnie na sfd zamawiałem.
5lbs wpc olimpu to 156zł a sfd/all 120zł, ojciec nie powinien odczuć różnicy tylko boi się że jak weźnie tańsze to będzie gorszej jakości - będzie zawierać jakieś nieporządane substancje, zanieczyszczenia itp.
Które z białek jak z temacie jest lepsze?
SFD NUTRITION WPC PROTEIN PLUS wychodzi trochę taniej i makro ma lepsze - więcej białka i aminokwasów na 100g a ALLNUTRITION WHEY PROTEIN troche droższe i ma więcej gumy arabskiej w składzie.
Sam koncentrat białek serwatki (z mleka), 97,5% w sfd i 87,5% e all to dokładnie ten sam surowiec 1 do 1?
Który byście wybrali, imo wygląda na to że sfd bije all ceną i składem a all może być troche smaczniejszy bardziej shake niż napój ze względu na większą zaw. gumy w składzie.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
dla mnie smakuja podobnie, czyli bardzo dobrze
co nie wybierzesz bedziesz zadowolony, a reszta to szczegoly, ktore niwiele zmienia w Twojej diecie
Wysłana -
Niedawno był taki sam temat . Praktycznie nie ma roznicy .
Wysłana -
W większości przypadków ten sam produkt inaczej opakowany i nazwany. Smaki jednakowo dobre.

Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 8/7/2018 7:10:52 PM
Wysłana -
tez ja osobiscie roznicy nie czuje, obecnie ednak pije wersje econo bo nie przepadam za intensywnymi smakami
Wysłana -
TomQ-MAG
dla mnie smakuja podobnie, czyli bardzo dobrze
co nie wybierzesz bedziesz zadowolony, a reszta to szczegoly, ktore niwiele zmienia w Twojej diecie

No właśnie kwestia taka że to dla ojca a nie dla mnie (ja sobie radze dietą) a on nie ma diety i nigdy nie będzie jej mieć a na siłowni trenuje jakieś 7 lat bez większych osiągnieć
Temat założyłem bo nie rozumiem dlaszego wpc sfd plus jest tańsze od all skoro plus ma 10% więcej wpc a all ma 10% więcej gumy arabskiej, chociaż w sumie 10g gumy arabskiej może być droższe niż 10g wpc.

To jest to ten sam surowiec w obu produktach tylko w innych proporcjach?
Jak nie ma różnic (ten sam surowiec - wpc) to wole sfd plus bo jest tańsze o 5zł na 5 lbs a do tego ma ponad 10% więcej białka na 100g w składzie, tylko kwestia upewnienia się czy surowiec ten sam skoro nie są to konkurencyjne firmy to mogli by powiedzieć czy to samo wpc jest sypane w oba opakowania
Wysłana -
Tak surowiec tan sam . Dla mnie All ma bardziej wyraziste smaki
Wysłana -
plus jest anszy bo opakowanie to 700 g a all ma 900 g
Wysłana -
ja pisze o torbach 5 lbs czyli 2,27kg all vs 2,25kg sfd jak bym brał pod uwagę mniejsze torby to bym konwertował do wspólnego mianownika ale 1 większa torba jest ekonomiczniej
Wysłana -
W smaku nie ma różnicy według mnie. Jedynie w cenie i tak jak pisałeś w ilości białka.
Wysłana -
Stosuje bialeczko sfd i mogę śmiało polecić
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź