SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD NUTRITION WPC PROTEIN PLUS vs ALLNUTRITION WHEY PROTEIN

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Ojciec chce żebym mu kupił białko bo nie ma diety liczy że mu pomoże, przeważnie zamawiałem mu z olimpu wpc ale myślę żeby tym razem zamówić mu coś "z podwórka" bo suple przeważnie na sfd zamawiałem.
5lbs wpc olimpu to 156zł a sfd/all 120zł, ojciec nie powinien odczuć różnicy tylko boi się że jak weźnie tańsze to będzie gorszej jakości - będzie zawierać jakieś nieporządane substancje, zanieczyszczenia itp.
Które z białek jak z temacie jest lepsze?
SFD NUTRITION WPC PROTEIN PLUS wychodzi trochę taniej i makro ma lepsze - więcej białka i aminokwasów na 100g a ALLNUTRITION WHEY PROTEIN troche droższe i ma więcej gumy arabskiej w składzie.
Sam koncentrat białek serwatki (z mleka), 97,5% w sfd i 87,5% e all to dokładnie ten sam surowiec 1 do 1?
Który byście wybrali, imo wygląda na to że sfd bije all ceną i składem a all może być troche smaczniejszy bardziej shake niż napój ze względu na większą zaw. gumy w składzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
Kup produkt który bardziej Ci leży. Nie będzie większej różnicy. Tak jak pisałem nie raz. Ja stosuje econo... U mnie dodatek 60g wpc w diecie to mały procent ogółu 330g na dobę. Więc za bardzo nie przejmuje się aż tak tym dodatkiem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
dla mnie smakuja podobnie, czyli bardzo dobrze
co nie wybierzesz bedziesz zadowolony, a reszta to szczegoly, ktore niwiele zmienia w Twojej diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Niedawno był taki sam temat . Praktycznie nie ma roznicy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
W większości przypadków ten sam produkt inaczej opakowany i nazwany. Smaki jednakowo dobre.


Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 8/7/2018 7:10:52 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
tez ja osobiscie roznicy nie czuje, obecnie ednak pije wersje econo bo nie przepadam za intensywnymi smakami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
TomQ-MAG
dla mnie smakuja podobnie, czyli bardzo dobrze
co nie wybierzesz bedziesz zadowolony, a reszta to szczegoly, ktore niwiele zmienia w Twojej diecie

No właśnie kwestia taka że to dla ojca a nie dla mnie (ja sobie radze dietą) a on nie ma diety i nigdy nie będzie jej mieć a na siłowni trenuje jakieś 7 lat bez większych osiągnieć
Temat założyłem bo nie rozumiem dlaszego wpc sfd plus jest tańsze od all skoro plus ma 10% więcej wpc a all ma 10% więcej gumy arabskiej, chociaż w sumie 10g gumy arabskiej może być droższe niż 10g wpc.


To jest to ten sam surowiec w obu produktach tylko w innych proporcjach?
Jak nie ma różnic (ten sam surowiec - wpc) to wole sfd plus bo jest tańsze o 5zł na 5 lbs a do tego ma ponad 10% więcej białka na 100g w składzie, tylko kwestia upewnienia się czy surowiec ten sam skoro nie są to konkurencyjne firmy to mogli by powiedzieć czy to samo wpc jest sypane w oba opakowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Tak surowiec tan sam . Dla mnie All ma bardziej wyraziste smaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132160 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460689
plus jest anszy bo opakowanie to 700 g a all ma 900 g

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
ja pisze o torbach 5 lbs czyli 2,27kg all vs 2,25kg sfd jak bym brał pod uwagę mniejsze torby to bym konwertował do wspólnego mianownika ale 1 większa torba jest ekonomiczniej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
W smaku nie ma różnicy według mnie. Jedynie w cenie i tak jak pisałeś w ilości białka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 447
Stosuje bialeczko sfd i mogę śmiało polecić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

Nutrend Flexit Drink problem

WHEY premium