SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Energy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Witam,

Bardzo szybkie pytanie robie EC stack i czy zamiast kofeiny mógłbym użyć SFD Energy..?

https://sklep.sfd.pl/SFD_Energy-opis32344.html#wartosci
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
jasne, ja milo wspominam ten produkt
zarówno jako pobudzacz przedtreningowy jak i (głównie) do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Tak tylko chodzi mi jako dodatek do efki zamiast kofeiny a tam troche więcej tego jest wiec bedzie wporzadku..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
będzie ok, jak masz obawy ze mix bedzie za mocny to kup samą czystą kofeinę 200mg https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Caffeine-opis34736.html lub poszukaj 100mg i zacznij od dorzucenia 1 kaps, z czasem zwiekszajac

ale wg mnie energry bedzie ok ,ddoatki moga wyjsc tylko na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Tak właśnie myślałem dziękuje bardzo za pomoc temat do zamknięcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Kreatynowy a przerwa od ćwiczeń

Następny temat

Odżywka białkowa

WHEY premium