sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

SFD CHALLENGE - 150 000 pompek w 2017 roku !

Wysłana -

Pozostałe wyzwania:
- 125 000 podciągnięć na drążku w 2017 r. "Pull Up Challenge"
- 100 000 przysiadów w 2017 r. "Squat Challenge"

Nowy rok to dla wielu osób czas nowych postanowień, zmian. Spróbujmy także zabawić się wspólnie na forum i w tym roku wystartować z kilkoma tego typu wyzwaniami

CEL to 150 tys pompek wykonanych przez nas wszystkich do końca roku 2017

Liczymy wszystkie rodzaje pompek, które danego dnia wykonaliśmy, czyli np. zwykłe pompki, pompki w staniu na rękach, pompki na 1 ręce, pompki z klaskaniem , pompki na poręczach itd

Ma to być przede wszystkim dobra zabawa, ale też wątek motywacyjny dla ludzi, których łączy wspólna pasja

Oczywiście miło będzie jeżeli będziesz chciał udostępnić filmik z wykonaniem danej ilości pompek w celu potwierdzenia ale jak wspomniałem chodzi przede wszystkim o zabawę i wspólną motywację, kto będzie chciał próbować oszukiwać - to jego problem
Ja zamierzam się przyłożyć i codziennie do któregoś z trzech wyzwań coś dorzucić - będą jeszcze podciągania i przysiady.

Każda kolejna osoba dopisuje swoją liczbę wykonanych danego dnia pompek i dodaje do liczby poprzednika.

Warto prowadzić przy okazji swój prywatny 'licznik powtórzeń', będziecie wiedzieć na koniec roku ile ich zrobiliście.

Trening mam dopiero wieczorem i może coś tam machnę

ale na razie pod start tematu zrobiłem pierwsze - 30

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dodam tylko, że jak się temat przyjmie to dla osób, które będą najbardziej aktywne / wrzucały filmy , postaram się zorganizować co jakiś czas jakiś bonus np. ze Sklepu SFD
Zobaczymy na czym będziemy stali za np miesiąc i jak się to przyjęło ;)
Wysłana -
150 000 pompek, czy to nie czasem za dużo o jedno zero?:) 150 000/365dni daje nam ponad 410 pompek dziennie, niektórych amatorów może ta liczba może nieco odstraszać, a ma to być dobra zabawa połączona z motywacją :)
Wysłana -
przepraszam źle doczytałem, "przez nas wszystkich" wiec jest to wykonalne:)

Ja machnąłem po obiedzie 20 na dobry początek, więc mamy już 50:)

Zmieniony przez - Wysoki.95 w dniu 2017-01-03 14:43:09
Wysłana -
Dokładnie - przez każdego kto chce wziąć udział w zabawie Przy regularnych wpisach około 10-20 osób dziennie jest to do zrobienia bez problemu ;-P ale nie chciałem przesadzić z ilością jak na pierwszy raz ....zobaczymy zawsze za rok będzie można zwiększyc cel

żeby było czytelnie piszmy na dole swojego posta poprzednią cyfrę + swoją ilość wykonanych pompek,

czyli mamy 30+20 = 50
Wysłana -
Bardzo fajny pomysl tez sie dorzuce wieczorem :D
Wysłana -
o jaka spoko zabawa, dołączam się :)
Wysłana -
Fajnie, akurat trenuję tylko górę ciała więc do pompek się dorzucę.

100.

50+100 = 150
Wysłana -
150 + 30 = 180

Zmieniony przez - DobrawaW w dniu 2017-01-03 15:05:15
Wysłana -
Wchodzę w to!
180 + 40 = 220
Wysłana -
A w sumie zawsze to przyjemnie sie troche rozruszac ;d

220+30 = 250
Strona 1 z 111