SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

SFD CHALLENGE - 125 000 podciągnięć na drążku w 2017 roku !

Wysłana -

CEL: Walczymy wspólnie o 125 000 podciągnięć na drążku w 2017 roku

Pozostałe wyzwania:
- 150 000 pompek w 2017 r. "Push Up Challenge"
- 100 000 przysiadów w 2017 r. "Squat Challenge"

Zaliczamy podciągania, które w ciągu danego dnia wykonaliśmy. Uchwyt dowolny: mogą być to podciągania zarówno podchwytem, nachwytem, czy też chwytem neutralnym, muscle-upy itd.

Pamiętajcie ma to być przede wszystkim dobra zabawa, ale też wątek motywacyjny dla ludzi, których łączy wspólna pasja Może dzięki niemu, ktoś z Was w ogóle rozpocznie podciągania na drążku.

Namawiamy do udziału wszystkich! Także osoby, które na razie mają problem aby podciągnąć się chociażby raz -> jeżeli robisz na razie powtórzenia z pomocą ławki pod nogami to również możesz śmiało dopisywać swoje powtórzenia ale podziel ich liczbę przez 2 , np. 20 powtórzeń z pomocą ławki lub gumy / czy też z pomocą znajomego -> dopisz +10 do wyniku całościowego, będzie sprawiedliwie.
Z czasem na pewno zaczniesz wpisywać tutaj pełne powtórzenia

Oczywiście miło będzie jeżeli będziesz chciał udostępnić filmik z wykonaniem danej ilości podciągnięć w celu potwierdzenia (w opisie filmiku np. na youtube możesz podać link do naszego wyzwania - zachęcić tym samym innych do wspólnego udziału)

Każda kolejna osoba dopisuje swoją liczbę wykonanych danego dnia podciągnięć i dodaje do liczby poprzednika.
np. Post 1: 10
Post 2: 10+20 = 30
itd.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Niestety nie mam w domu drążka do podciągania , więc tym razem nie zacznę ale zmotywuje się i porobię trochę na siłowni, przez problemy z łokciem musiałem ograniczyć mocno podciągania i mocno mi ich brakuje

Czekamy na osobę , która zacznie challenge
Wysłana -
Mówisz i masz Dzisiaj na siłowni zaliczone 30 powtórzeń teraz już do końca wyzwania poleci

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-01-04 11:21:45
Wysłana -
Od kiedy jest zaliczane?? Bo w poniedziałek tj. 2 stycznia poszło 20 i nw czy można zaliczyć:)
Wysłana -
Żeby było trudniej - to zróbmy , że od dzisiaj
Wysłana -
Od dziś chyba będzie najlepiej zliczać Po następnym treningu z drążkiem dołóż swoje osiągi
Wysłana -
ok, to w piątek coś dołożę, mam nadzieje ze do tego czasu będą też już przysiady:)
Wysłana -
Już są

Trzecie główne wyzwanie:
- 100 000 przysiadów w 2017 r. "Squat Challenge"

Mamy komplet pompki, podciągania i przysiady (na 1 stronie każdego z wyzwań linki do pozostałych).

Lecimy z tym koksem!
Wysłana -
Ja tam lecę bez koksu:)
Wysłana -
moje 11, pożniej jeszcze pykło 8

30 + 19 = 49
Wysłana -
Ja również kilka dodam

49 + 84 = 133
Strona 1 z 84
Dodaj odpowiedź