SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SEX i Wirowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozdrawiam...
Mam takie pytanko co do Mietka i Omki.
Jade na cyklu Mietek (200) ruski + 10 strzalow Omki (Dzisiaj skonczyl sie drugi tydzien cyklu)...
Pytanie mam takie...
Bo skutki anaboliczne, to anaboliczne...
Czy seks i wirowanie doprowadzi rowniez do przyrostu ****a??? Jak na razie nie czuje tego, a panience nie powiem, ze koksuje... a ona coraz bardziej napalona, a ja staram sie unikac ruszania paluchem, bo taki mi starczy i sie obawiam przyrostow.
Jaja sie kurcza, to jest pewne... ale czy PENIS przyrasta, gdy podzczas cyklu ktos sie dyma, albo wykonuje reczna robote???

Pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wsumie miesien to miesien, jak serce przyrasta, bo wykopnuje swoja robote, to czy Siusior tez przyrasta wykonujac swoja robote???
Ktos z was zetknal sie z tym problemem??? Albo odczul to w jakis sposob???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Penis nie jest mięśniem więc chyba Ci nie urośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alez stary, penis to wlasnie miesien.. tylko i wylacznie miesien... pompowany krwia przy wzwodzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Sirek ,to bierz więcej koksu ,to ci ten mięsień jeszcze podrośnie )

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Penis nie jest miesniem, a na koksie rosnie ale tylko w wieku dojrzewania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Markus, to czym on jest jak nie jest miesniem??? Chrzastka?? Wata??? Koscia??? Sciegnem???.... No... czym?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Trzon prącia tworzą dwa ciała jamiste (po stronie górnej) i jedno ciało gąbczaste (po stronie dolnej) zawierające cewkę moczową. proste a jak:>
Zreszta jak by to tak roslo to niektorzy musieli by doszywc 3 nogawke do spodni:P

Borsuk Kucharz

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 01-04-25 08:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 431 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
O ile mi wiadomo penis staje pod wpływem zwiększonego ciśnienia krwi a nie pod wpływem pracy mięśni.
PS: Może słyszeliście o gościu, który miał wielkiego jak dąb i jak mu stawał to tracił przytomność z powodu niedotlenienia.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ma CI coś urosnąć od sexu to tylko mięśnie brzucha grzbietu itp. bo właśnie ich używasz do specyficznego ruchu (chyba że umiesz to robić ruszając tylko penisem jeśli tak to wygimnastykowany jesteś ja akrobata)

Przemeczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1583
Ten Borsuczek to wie co ma w spodniach - i dobrze, bo niektórzy nie wiedzą.

Magda

Magda

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem chyba (nie)normalny....

Następny temat

czy sustanon jest dobry ????

WHEY premium