SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SERWATKA CZY MEGAMASS2000 NA MASĘ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 17 lat, 190cm wzrostu i 77 kg wagi.Ćwicze od marca(2003), ale we wakacje miałem przerwe.Próbowałem już serwatki, jednak bardziej poszło mi to w siłe.Bardziej zależy Mi na masie przytyłem po niej tylko 1,5 kg może dlatego że brałem ją w lato?Słyszałem, że na mase dobr sa gainery MEGAMASS2000 I 4000, ale nie wiem z jakiej firmy są najlepsze produkty.Czy może polecacie coś innego dobrego na mase?

Za rady z góry wielkie dzięki!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Najlepsza na masę jest dobra, dostosowna do Ciebie dieta. Gainer to tylko odżywka uzupełniająca braki składników z pożywienia. Więc najpierw należy postawić na dietę czyli prawidłowe odżywianie, dobry trening, odpoczynek a później odżywki. Z lepszych gainerów to SMP z Hiteca, Gain Fast Universala. Polecam też nową linie gainerów z Olimpu.

Pozdrawiam.


"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" doradca w suplementacji
Członek mafia.suple.hardcor.pl gg:321711

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety mój przedmówca ma racje dieta to podstawa no a gainer to tylko na uzupełnienie .Polecam nowy Gainer OLIMPA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
zdecydowanie serwatka ,najlepiej treca.jak masz kase to prolaba.olimpu rzeczy ni polecam.1 miejsce w rankingu gówien.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
jesli dobrze ułożysz diete, bedziesz konsekwentnie jej przestrzegal i nadal nie zauwazysz przyrostow to mozesz dodac do niej gainera. dobrym rozwiazaniem na dzien dzisiejszy jest Profi Whey Mass Olimpu. ma doberj jakosci sporo bialka i jest dobrze przyswajalny przez organizm

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
j/w

Hmm widze, że kipic arki no to dobrze Bo arka to jest potęga arka najlepsza jest arka to chuliganie arka mzks ach areczka władca północy

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainerek!

Następny temat

Gainer

WHEY premium