SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAUNA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Siemanko mam do was pytanie czy ktos z was chodzi na saune???Jak tak to niech podzieli sie z nami wrazeniami,mianowicice czy czuje zmiany jakals poprawe samopoczucia po saunie???Ja kozystam z sauny raz na 2 tygodnie moze nie za wiele ale kozystam i czuje sie swietnie a wy????Korzystacie???Jak sie czujecie????Jak ktos wie lub ma mozliwosc wklejenia zalet jak i wad sauny to bardzo poprosze


KLIMO

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
hehe no sauna dobra tylko byłem strasznie do***any po niej cały dzień ale pozatym to spox wypiłem po niej chyba z 3 napoje energetyczne po myślałem ze nie dojde do domu

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
Siema. Chodze raz w tyg na saune w sezonie jesienno - zimowym i jestem zadowolony. Poprawia sie cera i ogolnie stan skory, regeneracja miesni Same plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1810
PePoNeNt a jak to jest w sauna na cyklu? Mozna chodzic czy jest to nie wskazane?

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Pogoń gra!

...w oczach pogarda i walki chęć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
chodzenie na cyklu na mase(zalezy co bierzesz) nie bardzo zalecane bo moze powodowac rozrost miesnia sercowego jak przy aerobach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Ja chodziłem i od soboty znowu zaczynam Wrażenia, ogólne zmęcznie, ale świetny relax po ciężkim tygodniu cwiczeń. Najpierw nagrzanie, później schłodzenia, a na końcu na leżak Świetna sprawa Sauna oczyszcza organizm z szkodliwych toksyn ( polecam ją wszystkim którzy są na ckd, albo innych dietach tłuszczowych ). Jedynym minusem jest to, że większość osób jest w ręcznikach, albo naga, przez co odczuwam czasem pewien dyskomfort Szczególnie za pierwszym razem jak poszedłem, otwieram dzwi, a tam babka po 50-tce rozłozona, naga i z duużąąą nadwagą, wtedy powarznie rozwarzam rezygnację z sauny Ale czasem się trafi niezły towarek, np. wchodzisz a tu ttakie 20-stki mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
roni gdzie masz koedukacyjną saune? u mnie na saunie wchodzi albo grupa facetow albo graupa panien(panie zawsze w strojach kapielowych) a faceci nago
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Ja wam powiem ze jak ja ide na saune to przewaznie sam jestem ze swoja laska ale sa dni gdzie sa faceci inni i jakies babki....chodze do takiego hotelu gdzie kumpel sie zajmuje tym calym jak by to powiedziec klubem,tam jest basen,silownia,jakuzzi,solarium i oczywiscie malo ludzi czasem caly dzien jestem sam ze swoim skarbeczkiem pozdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
a ile płacicie za godzine sauny?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mam darmo, wujek jest dyrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Ja place 15 zeta za caly dzien....

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
ja płace 20 zetów za godzine (około), ale w saunie jestem tylko ja

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból w łokciach..

Następny temat

Strony klinik dla noworodkow

WHEY premium