SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY ? mk-677 i LGD-4033 ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 38019

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
Siema , pełno jest pytań ale żadnych konkretnych opinii

z tego co szukam i czytam sporo jest pozytywnych badań , ale jak to wygląda w praktyce i czego można się spodziewać..

najbardziej zainteresował mnie mk-677 i LGD-4033.

Ktoś z was miał już styczność z Sarmami? Jak opinie ?

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
"Wbrew błędnym opiniom i wpisom w sklepach internetowych, MK-677 nie jest preparatem z grupy SARM, nie ma wpływu na receptor androgenowy. [...] MK-677 działa jak środki z grupy GHRP, ale ma inną budowę. Jest niepeptydowym preparatem zwiększającym wyrzut hormonu wzrostu. GHRP, jak sama nazwa wskazuje, to środki peptydowe."
Więcej -> doping.pl

LGD-4033 to środek z grupy SARM, będący na etapie wczesnych badań i który nie został dopuszczony do stosowania przez ludzi.
Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 732
Czyzby ktos tutaj DSM-a ogladal? :) Ja zaczalem brac ostaryne, pierwszy tydzien, brak negatywnych jak i pozytywnych skutkow.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
oglądał , ale szukam jeszcze odpowiedzi bo jeśli faktycznie za cykl na mk 300zł na miecha i te efekty czuć.. to ciekawa opcja dla kogoś kto nie chce igieł.. , ale na zagranicznych forach też czytałem , że prawdziwe sarmy są w postaci "LIQUID" i że 99% że te oralne to kapcie.. więc ciekawią mnie te orale czy ktoś jadł i jak weszło..
2

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 732
Ale liquid to tez oral. A kapsulki to zamkniety liquid w celulozie czy co tam sie uzywa. Ja z mk poczekam choc wyglada obiecujaco. Zobacze jak zadziala ostaryna. No Mk jest duuuuzo drozsza ale jezeli Bede zadowolony z ostaryny to poprostu zrobie nastepny cykl na samej ostarynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1085
Szukam informacji na temat tych środków ale na Polskich stronach praktycznie nic konkretnego nie ma, jedni mówią że koniecznie trzeba robić odblok inni że nie trzeba,nic nie ma z czym to łączyć z czym nie łączyć zero konkretow
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Sam się trochę tym interesowałem ale ciężko się dowiedzieć jaki jest dokładny mechanizm działania,jakie są efekty(i czy w ogóle są?) oraz czy blokuje czy daje jakieś inne skutki uboczne. Dla mnie za droga zabawa z tymi sarmami. Lepiej zrobić cykl na SAA,wiedzieć czego się spodziewać potem się normalnie odblokować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 732
Kazdemu polecam obejrzec

, obejrzalem cala godzinke, przekonalem sie do mk-677 i na drugim cyklu dorzuce do osty. Zastanawia mnie mk-677 z brawna, bo na jednej stronie widzialem ze maja a na ebayu nic nie ma takiego. Nie wiem czy to fejk czy nie.


Zmieniony przez - wiciup w dniu 2015-11-24 00:02:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1085
Chyba nie można tu dawać linku ale jest polska strona ktora ma prosto od brawna caly asortyment między innymi mk677 za 289zl 30 kaps jedną kaps 30mg , jak ta ostaryna w jakich dawkach przez ile czasu brales, co po skończonym cyklu i.t.p ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 732
Dees zaczyna sie 2gi tydzien u mnie osty. Lece 20/per day. Uzupelnie swoja relacje niedlugo. Na razie nie szczegolne efekty. Podbilem kalorie i wydaje mi sie ze podkrecilo mi lekko metabolizm chociaz ciezko stwierdzic czy to tylko przez Oste. Teoretycznie przy tej dawce nie powinno blokowac. Ja zainwestowalem w naturalne boostery testosteronu + atd dorzucam w tym tygodniu. Co 2 dni 1 kapsa chyba. Wejde na Mk677+oste tylko jezeli badania w grudniu wyjda zadawalajace.
4
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
jakie dawki yk11 lecisz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co na kolejny cykl - 5 lat stazu na silowni,pare cykli rowniez juz za mna

Następny temat

Badania w trakcie cyklu

WHEY premium