SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2833852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
no niestety lecz i w tym segmencie produktów zdarzają się nie uczciwi sprzedawcy/producenci
dlatego warto stawiać na sprawdzone firmy
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1
Witam mam jedno pytanie odnośnie LGD4033 mianowicie właśnie skończyłem cykl po Mk,lgd i osta w wysokości 30mg/2ms, 4,8mg/2ms i 20mg/1ms zastosowałem odblock na Pct i rozważam kolejny cykl ale tylko na Lgd w dawce 10mg/2ms i pytanie moje jest takie czy wspomagając się busterami testosteronu z 7 nurotion Volcano oraz triubukusem w dawce 2000mg dziennie będę miał spadki hormonów czy jednak obejdzie się bez odblocka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3064
jeśli zastosujesz 10mg LGD przez dwa miesiące to taka dawka już Cię przyblokuje, Volcano ma tak śmieszny skład że nie ma szans aby pomógł w odblokowaniu (dawki poszczególnych w nim składników są wręcz śmieszne)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 915
Witam jak dawkowac lgd z wxn labs? Czytalem wczesniej ze dawka 5 mg ed porobila (watrabe tez) a producent zaleca 10mg. I jak dlugo to brac bo zdania sa podzielone
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3064
Jeśli nigdy wcześniej nie brałeś to na Twoim miejscu zaczął bym od 5 mg dziennie. Efekty będziesz widział już w drugim tygodniu brania a będziesz miał gwarancję że Cię nie zablokuje. Oczywiście można brać 10mg dziennie ale po takiej dawce już złapiesz bloka. Mnie dawka 5mg pięknie poklepała mimo iż ważę 110kg, więc nie widzę sensu brania więcej bo będzie to skutkowało większymi "sajdami". Ja brałem zawsze na 3 godziny przed treningiem bo ponoć po trzech godzinach od zażycia jest najwyższe stężenie (tak wynika z badań)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 915
Dzieki kolego, konkretna porada. A powiedz co by dorzucic na watrabe? I jak dlugo ciagnac te 5mg ed?


Zmieniony przez - apiros w dniu 2018-06-07 16:46:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 915
I pytanie dorzucic kretke z lgd czy po?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Ja bym wrzucił jednak po jeśli stosujesz ja cyklicznie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3064
Ja stosowałem kreatynę podczas brania LGD i to był błąd. Już samo LGD zaj**iście pompuje mieśnie i zatrzymuje wodę, a kreatyna dodatkowo to potęguje. Finał był taki że po wykonaniu kilku powtórzeń jakiego kolwiek ćwiczenia, miałem taką pompę że powodowało to silne bóle mięśni i nie mogłem dalej ćwiczyć... kreatynę najlepiej wziąć po cyklu z LGD, bo po odstawieniu LGD woda z mięśni zacznie powoli schodzić, więc aby ją zatrzymać na dłużej, kreatynka pomoże
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

WHEY premium