sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

SARM: Ostaryna i ATD

Wysłana -
C00LI0
badania oczywiscie beda tu anajlepszym rozwiazniem... aczkolwiek patrzac przez pryzmat moich przygod z Osta, jak juz masz koncowke to lecialbym jakis dobry booster testa z IA (moze byc z ATD), z tym ze dawka atd musi byc odpowiednio niska zebys calkiem estro nie zbil.

Odpowiednio niska to 25? I ze dwa tygodnie?

Nie no nie lubię pobierania krwi, domiesniowe są znosne. Poza tym nie zamierzam na razie jeszcze robić konkretnych cykli :)

Pytam 3 raz bo tak mnie namawiacie na badania a nikt nie podpowie: robić teraz czy już jak skończę ostaryne?
No i jakie badania bo full opcja to nie są tanie rzeczy jak widzę.

Zmieniony przez - eloplayer w dniu 2017-06-18 12:10:43

Zmieniony przez - eloplayer w dniu 2017-06-18 15:05:31
Wysłana -
Zbadałem na razie estrogen i testosteron:

Estradiol Estradiol 19,00 pg/ml 11,00 44,00 N

Badanie wykonano testem firmy Abbott, metodą immunochemiczną CMIA, na aparacie Architect.

Testosteron Testosteron 210,51 ng/dl 166,00 877,00 N

Dostałem coś takiego. Rozumiem, że wszystko w normie i ATD na razie nie brać? Teść nisko, a i tak na boosterze jadę już kilka dni.
Wysłana -
Nikt nic nie podpowie to przynajmniej zostawię coś po sobie jak by ktoś szukał.

Moim zdaniem optymalnie jest brać oste 6 tygodni bo później już mało daje, a za to dużo szkodzi.
U mnie od 6 tygodnia spadek libido (teraz po badaniach wyszło, że teść w dolnych granicach), na szczęście nie aromatyzuje, więc estro też nisko.

Kończę oste, ciągnę dalej boosta i zobaczymy za jakieś dwa tygodnie jak wyjdą wyniki.
Jak się okaże,że przyblokowało to j**ne pewnie hcg i clomid. Zastanawiam się i nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy po zakończeniu osty nie skoczy mi estro, więc może jak się dokopię do jakiś informacji konkretnych to zarzuce ATD w małej dawce na tydzień czy dwa.
Wysłana -
Nic nie bierz.
Wysłana -
W ciemno nie będę brać odbloka. Zrobię pakiet badań i zobaczę czy przyblokowalo.

Tylko z tym ATD tak myślałem żeby dać mała dawkę na pierwszy tydzień po zakończeniu osty. Boję się, że estro skoczy a mam predyspozycje do odkładania się w cyckach i biodrach.

Zmieniony przez - eloplayer w dniu 2017-06-23 22:49:02
Wysłana -
a pomogła ta osta na stawy?
Wysłana -
Na początku super osta i z nowa jakiś hialuron i msm. Kontuzja nadgarstka jak ręką odjął i tak do 6 tygodnia super zadowolony. Teraz deko zaczęły stawy pobolewać szczególnie z rana zanim rozruszam ale to takie bardziej rwanie. Żadnych zgrzytów nie ma. Możliwe, że to od tego niskiego estro wysychają ale i treningi porządne były.
Zaraz kończę ostaryne to zobaczę jak się będą sprawować dalej.

Zmieniony przez - eloplayer w dniu 2017-06-23 23:36:30
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź