SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARM: Ostaryna i ATD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
C00LI0
badania oczywiscie beda tu anajlepszym rozwiazniem... aczkolwiek patrzac przez pryzmat moich przygod z Osta, jak juz masz koncowke to lecialbym jakis dobry booster testa z IA (moze byc z ATD), z tym ze dawka atd musi byc odpowiednio niska zebys calkiem estro nie zbil.


Odpowiednio niska to 25? I ze dwa tygodnie?


Nie no nie lubię pobierania krwi, domiesniowe są znosne. Poza tym nie zamierzam na razie jeszcze robić konkretnych cykli :)

Pytam 3 raz bo tak mnie namawiacie na badania a nikt nie podpowie: robić teraz czy już jak skończę ostaryne?
No i jakie badania bo full opcja to nie są tanie rzeczy jak widzę.



Zmieniony przez - eloplayer w dniu 2017-06-18 12:10:43

Zmieniony przez - eloplayer w dniu 2017-06-18 15:05:31

elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
Zbadałem na razie estrogen i testosteron:

Estradiol Estradiol 19,00 pg/ml 11,00 44,00 N

Badanie wykonano testem firmy Abbott, metodą immunochemiczną CMIA, na aparacie Architect.

Testosteron Testosteron 210,51 ng/dl 166,00 877,00 N

Dostałem coś takiego. Rozumiem, że wszystko w normie i ATD na razie nie brać? Teść nisko, a i tak na boosterze jadę już kilka dni.
1

elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
Nikt nic nie podpowie to przynajmniej zostawię coś po sobie jak by ktoś szukał.

Moim zdaniem optymalnie jest brać oste 6 tygodni bo później już mało daje, a za to dużo szkodzi.
U mnie od 6 tygodnia spadek libido (teraz po badaniach wyszło, że teść w dolnych granicach), na szczęście nie aromatyzuje, więc estro też nisko.

Kończę oste, ciągnę dalej boosta i zobaczymy za jakieś dwa tygodnie jak wyjdą wyniki.
Jak się okaże,że przyblokowało to j**ne pewnie hcg i clomid. Zastanawiam się i nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy po zakończeniu osty nie skoczy mi estro, więc może jak się dokopię do jakiś informacji konkretnych to zarzuce ATD w małej dawce na tydzień czy dwa.

elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nic nie bierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
W ciemno nie będę brać odbloka. Zrobię pakiet badań i zobaczę czy przyblokowalo.

Tylko z tym ATD tak myślałem żeby dać mała dawkę na pierwszy tydzień po zakończeniu osty. Boję się, że estro skoczy a mam predyspozycje do odkładania się w cyckach i biodrach.




Zmieniony przez - eloplayer w dniu 2017-06-23 22:49:02

elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 84540
a pomogła ta osta na stawy?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
Na początku super osta i z nowa jakiś hialuron i msm. Kontuzja nadgarstka jak ręką odjął i tak do 6 tygodnia super zadowolony. Teraz deko zaczęły stawy pobolewać szczególnie z rana zanim rozruszam ale to takie bardziej rwanie. Żadnych zgrzytów nie ma. Możliwe, że to od tego niskiego estro wysychają ale i treningi porządne były.
Zaraz kończę ostaryne to zobaczę jak się będą sprawować dalej.


Zmieniony przez - eloplayer w dniu 2017-06-23 23:36:30

elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 84540
jakie dawki leciały ostaryny?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
Na stawy to wal 10-15 wystarczy. Ja poleciałem piramidka zaczalem od 10 a kończę na 30.

elo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej