SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA pierwszy raz :-))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Przymierzam sie do zrobienia pierwszego cyklu,chce go zacząc dopiero po wakacjach we wrzesniu wiec mam jeszcze sporo czasu, dlatego prosze o pomoc.Mam 19 lat i cwicze od prawie 4 lat(z przerwami oczywiscie).Wiem, wiem - sterydy szkodzą, zreszta naczytalem sie juz tyle o skutkach ubocznych,więc niech nikt mi nie pisze, że nie mam brac.Na swój cykl wybrałem środki malo androgenne o wysokim indeksie anabolicznym - mój wybór padł na winstrol i primobolan; myślałem nad decą ale dostac autentyczną to w***** szczęśccie(myślałem nad czeską ale troche mnie przeraza ilosć kłucia sie, tym bardziej że to pierwszy cykl; co powiecie o Dece Indyjskiej??).Szukałem dużo w archiwum i oto moja rozpiska:

Tydz Winstrol Primobolan
I 50 mg 100 mg
II 100 mg 100 mg
III 100 mg 200 mg
IV 150 mg 200 mg
V 100 mg 200 mg
VI 100 mg 100 mg
VII 50 mg 100 mg

Co sądzicie o takiej rozpisce??Czy rozpiętśc czasowa cyklu jest wystarczająca, czy tez powinien on trwac krócej, dłużej??Czy dawki sa dobre jak na pierwszy raz, czy moze powinienem je zmniejszyc??Prosze o pomoc bo chce zrobic ten cykl z głowa, tak żeby dał mi zadowalające efekty i jak najmniej skutków ubocznych - zależy mi głownie na suchej masie i sile.Podzielcie się ze mna swoimi opiniami na temat tego cyklu, z góry dziękuje



!!!No pain - no gain!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiedzcie - czy 3 ampulki omnadrenu starcza mi do tego cyklu z winem??(1 co 2 tydz)beda efekty??Prosze odpowiedzcie na to pytanie

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
moim skromnym zdaniem winko jest ok,co do primo to Ci nie pomoge bo nie uzywalem go

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo lightowy cykl - możesz liczyć na poprawienie rzeźby i lekki skok w sile, chociaż trudno powiedzieć - kazdy reaguje inaczej. Moim zdaniem, mądrze robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Całkiem dobry - może wystąpić spory skok siły - winstrol daje pod tym względem dobre efekty. Primo dość mało, ale na pierwszy raz starczy. Winstrol wg. mnie całkiem dużo - wystarczająco.

Son Gochan Moderator działu doping

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki, czyli rozumiem ze dawki winka sa dobre a co z primą - za malo czy ok??.A czy moze lepiej by bylo ten Primobolan zastapic Superanabolonem albo Indyjska Deca(nie wiem tylko czy bede mial prawdziwą)??Myslalem zeby dorzucic jeszcze ze 100 metki w systemie 2-3-4-3-2 ale sam nie wiem juz, bo masy troce chcialbym(suchej) a nie chce sie zalac po metce(chyba ze w polaczeniu z winem i promo metka bedzie inaczej dzialac i nie spuchne)

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, jeszcze jedna sprawa.Czy musze zastosowac srodki typu Clomid itp po takim lagodnym cyklu?Gino chyba od tego nie dostane,chyba ze od mety, Nolva potrzebna?

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy nikt mi juz nie doradzi nic?? Podajcie jakies sugestie,rady co do cyklu

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
To łagodny cykl, naprawdę spadku nie powinieneś odczuć.

Son Gochan Moderator działu doping

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
To łagodny cykl, nie powinno być spadków.

Son Gochan Moderator działu doping

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Gochan, a co powiedzialbys na polaczenie setki polskiej metki i winko tak jak mam rozpisane, do tego ewentualnie troche primo albo deci?Czy od takiego polaczenia nie spuchne zbytnio?

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wedlug mnie zostan przy primie i winie. Meta ma za duzo skutkow ubocznych i ciagnie wode a tego chyba nie chcesz. A co do deki to moze lepiej byloby zastapic prime deką ale musisz byc na 100% pewien ze jest dobra, jesli nie to nie ryzykowalbym. A co do Superkow to jest to w sumie slabsza deka i musisz sie o wiele wiecej kluc. I radzilbym dokupic do tego tony bialka, tak zeby ci starczylo przynajmnniej na 8 tyg. bo wino w polaczeniu z bialkiem daje za***iste efekty.
pozdrawiam

Matys
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl mety na siłę

Następny temat

Skutki uboczne

WHEY premium