SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słuchawki do treningów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Ktoś ma jakieś fajne i godne polecenia?

Sprawdziłem kilka, większość douszne i dla mnie to totalna lipa. Ciągle wypadają lub nie pasują do ucha przez co dźwięk jest ledwo słyszalny.

Niech też dość głośno grają, bo miałem ostatnio dość fajny model - chociaż też douszne ale z racji iż miały przewodzik, który zakładać można było za ucho to nie wypadały ale na max volume szału nie było - przebijała mi się muzyka puszczana na siłowni , która wcale głośno tam nie gra.

Dlatego co raz bardziej rozważam zakup nausznych , chociaż nie chcę by one mi przeszkadzały w czasie treningu na siłowni (często też do biegania będę je chciał używać) ; do tego zapewne przydałby się jakiś porządny odtwarzacz ale najpierw słuchawki bo z tym jest dużo większy problem jak dla mnie

Fajne są też tego typu co mają mocowanie za uchem , odpadają na pewno takie 'wciskane' bezpośrednio w ucho
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Zdecydowanie polecam Sennheiser OCX 685i Przerabiałem owy temat wielokrotnie i jak do tej pory jest to jedyny model słuchawek, który spełnił moje oczekiwania. Korzystam z nich od +-8 miesięcy i jeszcze się nie rozsypały, więc nic tylko się cieszyć
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Wiedziałem , że znajdę tu kogoś kto przerabiał ten temat

One są dosyć podobne do tych, które sprawdzałem - więc pewnie będą dobrze się trzymały.
Nie kojarzysz czy podobny model łączący się przez bluetooth np. z telefonem istnieje?jakby były bezprzewodowe to już w ogóle bajka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na blutufa pewnie coś się znajdzie, ciut cięższe będą bo baterie dodatkowo wchodzą, Ja używam przy aero pchełek Denon AH-C260 z tym ze gumki trzeba nieraz przetrzeć bo się potrafią wyślizgnąć ale tak to spoko. Na siłce jakoś nie lubię.

We wtorek w robocie się mogę podpytać bo jest jeden maniak muzyki, jeśli chodzi oczywiście o brzmienie.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-10-02 22:48:27

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Przemyślałem sprawę, popatrzyłem na ceny i na razie z pomysłu bezprzewodowych zrezygnowałem, aż takiego ciśnienia na to nie mam Kupiłem te co poleca Karol - po weekendzie powinienem je mieć u siebie.
Zastanawiałem się jeszcze nad modelem OCX 686G SPORTS ale cena 2x tyle ,a w sumie niewielkie techniczne różnice więc wybrałem 685.

To teraz jeszcze pytanie do Was lub kogoś kto się orientuje, nie zamierzam na razie kupować dodatkowo do nich odtwarzacza , będę korzystał z telefonu (S4) , jakaś godna polecenia aplikacja / fajny odtwarzacz muzyki na androida? Przyznam szczerze, że do tego mi mój telefon nigdy nie służył wiec mam tylko jakieś standardowe


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-03 08:55:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wg mnie standardowa powinna wystarczyć ale jak chcesz bierz pierwszą ze sklepu
https://play.google.com/store/apps/details?id=media.music.musicplayer 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
używam takich + aplikacja na androida Bass Booster
jak na bezprzewodowe jest git
http://www.ceneo.pl/39154589


Zmieniony przez - Ekspert-SFD w dniu 2015-10-03 20:21:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Witam również mam ten problem co autor tematu jednak budżet troche mniejszy mianowicie do 100zł poleci ktoś jakieś w miare słuchawki bezprzewodowe do cardio na alledrogo są nawet za 15zł z wysyłką ktoś to testował ?? nie jestem jakimś super maniakiem muzyki poprostu szukam słuchawek zeby połączyc z tefonem i zasuwać na bierzni bez kabli :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Z całą pewnością będziesz zadowolony
Swego czasu korzystałem z n7player i nie miałem co do niego żadnych zarzutów. Korzystanie z telefonu niestety jest dość uciążliwe. Do pełni szczęścia potrzebujesz jeszcze Ipoda Nano 6g. Używkę można dostać w bardzo dobrej cenie.


Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2015-10-04 17:07:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ronney88 daj Pan spokój ze słuchawkami za 15 zł jakość dzwięku nie bedzie zachwycała do ich używania. Zapoznaj sie ze stroną aliexpres, spora część allegro to po prostu produkty stamtąd za większą cenę.

Np pierwsze z brzegu Bluedio HT na alledrogo od 180 zeta wzwyż, u chinola 30 dolarów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
znam tą strone ale chce coś na już a nie za miesiąc po wstępnych poszukiwaniach znalazłem

Creative JAM NFC
PHILIPS SHB4000

ktoś ma testował ??

lub ktoś może posiada http://i527.photobucket.com/albums/cc351/maciek1975/Best-Laptop/sportowe-sluchawki-do-mp3-creative-ep-510-ep510-2433642143_580x0.jpg  cos takiego ale bezprzewodowe


Zmieniony przez - Ronney88 w dniu 2015-10-04 18:10:46

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosta piłka czyli która ławeczka najlepsza?

Następny temat

Praca na bramce w klubie

WHEY premium