sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

Wysłana -
Witam, mysle nad pojaciem do wojska i mam w zwiazku z tym kilka pytan.

1) Czy jezeli zloze papiery pod koniec lipca okolo 21 to mam szanse sie dostac na wrzesien?

2) Czy to prawda ze czesto na SP pod koniec w czwatym miesiacu przyjezdzaja z roznych jednostek i oferuja kontrakty na zawodowego, ze po zakonczeniu SP od razu mozna rozpoczac sluzbe zawodowa?

3) Jak wyglada na codzien zycie i praca w wojsku? Ide codziennie na 8godz. do jednostki jak do normalnej pracy, czy jednak troche inaczej to wyglada? Nie mam tu na mysli wyjazdow na poligony, czy jakies cwiczenia.

Z gory dzieki za pomoc
Wysłana -
Witaj Adam N ja mam kartę powołania na 4 lipca do Ustki
Wysłana -
Zmieniony przez - Stuff3512 w dniu 2017-06-20 15:21:53
Wysłana -
Morze ktoś wie jakie czeba porównać słowa na teście ?
Wysłana -
Witam mam pytanie odnośnie gratyfikacji urlopowej czy należy się żołnierzowi który nie przepracowal 6 miesięcy? Czy nie ma żadnego okresu stażu żeby otrzymać gratyfikacje?
Wysłana -
Nie należy się, wniosek o gratyfikację taki żołnierz będzie mógł złożyć pod koniec roku i dostanie pieniądze w styczniu. Żeby otrzymać gratyfikację na czas urlopu trzeba mieć już przesłużone 6 miesięcy.
Wysłana -
decyzja rwkl, zdolny do zawodowej służby wojskowej, niezdolny do desantu. Etat mam do desantu. Czyli musze szukać innej jednostki? I czy jeżeli znajde inną jednostke to czy jeszcze raz musze przechodzić te badania?
Wysłana -
Dostałem przydział jako operator NCI w batalionie łączności. Wie ktoś co to NCI?
Wysłana -
Możesz odwołać się od decyzji,zawsze można spróbować.a co do zwykłej służby zawodowej to chyba nie musiałbyś robić nowych badań ale warto zapytać w wku.
Strona 257 z 257
Dodaj odpowiedź