SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1368679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Cześć, ktoś zdawał testy psychologiczne w wku Piła.. Ktoś może z Was się wypowiedzieć.. I badania w RWKL w Bydgoszczy.. Czego się spodziewać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 102
Hej ktoś przechodził badanie psychologiczne w Opolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 102
Albo w Kaliszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1427
Witam .
Sprawa wygląda tak, że starałem się dostać do zawodowej służby wojskowej ale przez problemu z kręgosłupem (dyskopatie na dwóch poziomach ) zostałem odrzucony . Ale zostałem wezwany na nsr, który to kontrakt podpisałem na początku roku . Czy jeśli nie jestem zdolny do służby wojskowej to również ta niezdolność nie powinna być brana pod uwagę jeśli chodzi o ćwiczenia ? Czy mogę się od tego odwołać i zrezygnować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10
Siema. Mam pytanko czy może orientuje się ktoś dlaczego na służbę przygotowawczą w korpusie szeregowych we wrześniu podane są dwa terminy z czego wychodzi na to, że jedno szkolenie jest krótsze. Dla kogo jest podyktowany ten drugi termin? Pytam bo akurat odpowiadał by mi ten późniejszy termin i może ktoś coś o tym już słyszał bo wiem że to jakaś nowość bo zawsze był tylko jeden termin we wrześniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93
Witam, z tego ci się dowiedziałem w moim wku to jeśli będzie służba w jednostce wojskowej to będzie początek września a jeśli w centrum szkolenia to koniec września
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 898
arczii jak się odwolasz to i tak jesteś niezdolny na zawodowego,problemy z kręgosłupem nie miną,poprostu nadajesz się na żołnierza rezerwy ale o zawodowym zapomnij niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Cześć,

Pytanie trochę z innej beczki, ale może pomożecie. Pracuję, a obecnie jestem na kursie przygotowawczym. W takim wypadku normalnie nalicza mi się urlop w tym czasie czy już mi nie przysługuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 137
Witam. Sprzedam testy psychologiczne do wojska na zawodowego. ( synonimy, antonimy, klocki, historyjki, ciągi liczb)Więcej informacji e-mail: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1682
ja żadnych klocków i historyjek nie miałem... A idę do zawodowej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium