SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1368422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1977
Do KriSSmaj89

No własnie nie zastanawia Cie dlaczego nie pozwalali pisac dlugopisem? Gdzie jest wogole honorowany olowek w dokumentach ??? Pytanie kolejne czy duzo osob u Was nieprzeszlo? Może własnie to zasługa wypełniania ołówkiem, który łatwo poprawić......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1020
Markir
Do KriSSmaj89

No własnie nie zastanawia Cie dlaczego nie pozwalali pisac dlugopisem? Gdzie jest wogole honorowany olowek w dokumentach ??? Pytanie kolejne czy duzo osob u Was nieprzeszlo? Może własnie to zasługa wypełniania ołówkiem, który łatwo poprawić......


U mnie w lutym przed SP na 4 osoby 1 nie zaliczyla. Odwolala sie i wszystko sie udalo. Jutro jadę, ale tym razem na zawodowego zobaczymy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1682
Markir
Do KriSSmaj89

No własnie nie zastanawia Cie dlaczego nie pozwalali pisac dlugopisem? Gdzie jest wogole honorowany olowek w dokumentach ??? Pytanie kolejne czy duzo osob u Was nieprzeszlo? Może własnie to zasługa wypełniania ołówkiem, który łatwo poprawić......


Nie ma co szukac spisku... Olowki w wojsku to norma. Nie zdaja ludzie ktorzy sie po prostu nie nadaja. U mnie jeden chlopak nie zdal ale wierz mi... Dziwie sie ze WKU go wyslalo na badania. Na testach jest tylko elektronika, tablica z liczbami i test Ravena, jezeli ktos tego nie zda to nie nadaje sie nawet na kierowce a co dopiero na zolnierza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1682
Poza tym jest rozmowa z psychologiem na ktorej Cie pytaja o wszystko... Potem piszesz to samo na ankiecie, jesli klamiesz odpadasz. Tak samo jesli w wywiadzie wyjdzie ze masz jakies problemy albo psycholog zauwazy ze za duzo kozaczysz moze Cie odwalic. A podziwiam ludzi ktorzy sprawdzaja na necie jak rozwiazac test Ravena a na testach oblewaja....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1977
cobra88
Poza tym jest rozmowa z psychologiem na ktorej Cie pytaja o wszystko... Potem piszesz to samo na ankiecie, jesli klamiesz odpadasz. Tak samo jesli w wywiadzie wyjdzie ze masz jakies problemy albo psycholog zauwazy ze za duzo kozaczysz moze Cie odwalic. A podziwiam ludzi ktorzy sprawdzaja na necie jak rozwiazac test Ravena a na testach oblewaja....


Nie szukam spisku...do testów przygotowywał mnie psycholog który pracuje w wojsku (odziwo w testach prowadzonych przez niego wypadlem ok) :) i odziwo on uwaza ze jesli daja olowek do wypelniania to z gory ze nie zdasz....
Dlatego pisze na forum z pytaniem do innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1977
cobra88
Poza tym jest rozmowa z psychologiem na ktorej Cie pytaja o wszystko... Potem piszesz to samo na ankiecie, jesli klamiesz odpadasz. Tak samo jesli w wywiadzie wyjdzie ze masz jakies problemy albo psycholog zauwazy ze za duzo kozaczysz moze Cie odwalic. A podziwiam ludzi ktorzy sprawdzaja na necie jak rozwiazac test Ravena a na testach oblewaja....


Oj uwierz mi, że i są tacy w mundurach co sie nie nadaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1682
Markir
cobra88
Poza tym jest rozmowa z psychologiem na ktorej Cie pytaja o wszystko... Potem piszesz to samo na ankiecie, jesli klamiesz odpadasz. Tak samo jesli w wywiadzie wyjdzie ze masz jakies problemy albo psycholog zauwazy ze za duzo kozaczysz moze Cie odwalic. A podziwiam ludzi ktorzy sprawdzaja na necie jak rozwiazac test Ravena a na testach oblewaja....


Oj uwierz mi, że i są tacy w mundurach co sie nie nadaja...


A to wiem wiem mieszkam w wojskowym bloku... Daj spokoj hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Witam,

Mam takie pytanie do osób, które służbę przygotowawczą mają za sobą. Od stycznia będę w Dęblinie i się tak zastanawiam czy będę mógł ze sobą zabrać np. odżywkę białkową ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14881
Jak to w końcu jest z tym zwrotem za dojazd. Nap pociąg z drugiej klasie 50 zł to ile zwrócą? A ja np. pojedzie się swoim samochodem ale w 3 osoby to zwrócą tylko jednej czy wszystkim? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1682
Bryxon
Witam,

Mam takie pytanie do osób, które służbę przygotowawczą mają za sobą. Od stycznia będę w Dęblinie i się tak zastanawiam czy będę mógł ze sobą zabrać np. odżywkę białkową ? :)
watpie czy bedzie czas na lykniecie kreatyny a co dopiero robic odżywkę i myc szaker
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium