SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1368577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Suaw5
Witam wszystkich forumowiczów udzielających się w temacie. Czy jeśli moje włosy mają ok 5 cm długości to obetną mi je na krótko? Pytam, ponieważ mam blizny na głowie i nie wygląda to zbyt estetycznie w bardzo krótkich włosach. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Raczej będą cieli na krótko i nie będzie wyjątków. Zdajesz sobie sprawę, że jeśli blizna jest mocno szpecąca to możesz nie przejść komisji lekarskiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2145
Kolega to chyba ma jakąś obsesję na punkcje komisji.
To jest tylko służba przygotowacza więc na spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Styer mówiąc o komisji miałem na myśli tą przed służbą zawodową, bo przed SP takowej oczywiście nie ma. Nie mam żadnej jak to Ty mówisz obsesji, tylko mówię jak jest. Poczytaj sobie drugi rozdział rozporządzenia ministra w sprawie orzekania do służby tam masz wszystko o bliznach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39617
Zdaję sobie sprawę, jest to blizna po operacji. Po służbie przygotowawczej będę mógł mieć włosy trochę dłuższe czy dalej muszą być krótko ścięte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 79
lazydestinyfury
Witam, mam pytanie głównie do dziewczyn lub osób, które takową sytuację miały. Otóż chcę iść na SP w styczniu, lecz nie posiadam książeczki wojskowej, jako dziewczyna nie miałam żadnego wezwania na komisję lekarską, a samej mi to wypadło z głowy w tamtym czasie, kiedy była przeprowadzana. A więc co w tej sytuacji robić? Czy dzwonić do WKU pytać się co i jak, czy może dostanę ją podczas badań lekarskich do służby? Bądź będę miała jakąś osobną komisję, czy po prostu czekać do kwietnia aż będzie komisja dla wszystkich? (co jest dla mnie jedną z najgorszych opcji, bo nie chcę czekać 8 miesięcy aż będę mogła składać papiery do służby przygotowawczej)

Idz do wku, zostaniesz skierowana na badania do Krakowa, typowo na określenie kategorii i w celu książeczki, dopiero później będziesz mogła załatwiać sprawy ze służbą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1395
Panowie a jeszcze takie pytanko bo do wszystkich jednostek pobór jest na 5-tego września a ja na karcie powołania do Grudziądza mam na 6-tego września. Może ktoś sie orientuje czy rzeczywiście tam jest dzień później niż we wszystkich innych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 994
Ja mam do Torunia na 6 września ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45870
W grudziądzu pobór rozłożony jest na dwa dni więc masz wszystko ok na karcie powołania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24
Co ze swoich rzeczy zabrać na szkółkę? Oczywiście na pierwszy miesiąc :)
5 wrzesień Koszalin :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium