SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słowa i cytaty, które dają nam kopa...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 348182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
Nie wiem czy to się przyjmie ale chciałem założyć temat, w którym będziemy zamieszczać słowa dające nam kopa na kolejny dzień, motywację do ćwiczeń, działania itp, określające sposób i cel życia...mogą to być teksty piosenek, cytaty albo Wasze przemyślenia
Może komuś coś się przypodoba...

-"Poddający się - nigdy nie wygrywa, a wygrywający - nigdy się nie poddaje." Napoleon Hill

-"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." Napoleon Hill

-"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!"

-"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa- nie przez swoją siłę, ale prze wytrwałość." Budda

-"Kobiety są inteligentniejsze i umieją podejmować decyzje. Nam, mężczyznom, pozostawiają zajmowanie
się głupstwami, a to mężczyźni robią najlepiej." Mendoza Eduardo

-"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać." Jim Ryun

-"Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał." Zig Ziglar

"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką." Paulo Coelho

-"Najlepszy czas na działanie jest teraz!" Mark Fisher

-"Potykając się, można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się." Goethe

-"Znajdujesz to, czego szukasz, umyka ci to, co zaniedbujesz." Sokrates

-"Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo." Bosmans

-"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
8

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Każdy z nas rzadziej lub częściej znajduje się w sytuacji, gdy tracimy ochotę na treningi w wyników różnego rodzaju problemów i niepowodzeń. Ciężko jest wtedy wrócić do reżimu treningowego i trzymania się diety.

Z pomocą przychodzą nam wtedy różnego rodzaju cytaty i słowa, wypowiedziane, przez pewne osoby, dzięki którym dostaniemy motywacji i kopa do dalszego działania.

W temacie tym mamy zbiór różnego rodzaju cytatów, na które warto zwrócić uwagę. Wśród najbardziej znanych cytatów motywacyjnych wyróżnić warto:

1. "Pudłujesz 100% strzałów, jeśli w ogóle ich nie wykonujesz." – Wayne Gretzky
2. "Twoje życie staje się lepsze, tylko, gdy Ty stajesz się lepszym." – Brian Tracy
3. "Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce." – Daniel Webster
4. "Nie ma nic złego w świętowaniu sukcesu, ale ważniejsze jest wyciągnięcie nauki z porażki". - Bill Gates
5. "Kiedy sięgasz do gwiazd, być może nie dotkniesz żadnej z nich, ale na pewno nie skończysz z garściami pełnymi błota." – Leo Burnett
6. "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się." – Winston Churchill




Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
'kropla drąży skałę nie siłą lecz częstym padaniem'

'pain is temporary, pride is forever'

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2008-12-21 02:31:46
3

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
-"Codziennie staraj się być lepszy niż byłeś wczoraj"

-"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz." Muhammad Ali

-"Codziennie trzeba starać się wykraczać
poza swoje możliwości."
4

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12654
"Porażka nie oznacza, że przegrałem
tylko że jeszcze nie osiągnąłem sukcesu.
Porażka nie oznacza, że nic nie zyskałem,
tylko że się czegoś nauczyłem.
Porażka nie oznacza, że jestem głupcem,
tylko że mam dość wiary aby próbować.
Porażka nie oznacza, że mam się wstydzić,
tylko że ośmieliłem się próbować.
Porażka nie oznacza, że mam rezygnować,
tylko że muszę postępować w inny sposób.
Porażka nie oznacza, że jestem gorszy,
tylko że nie jestem doskonały.
Porażka nie oznacza, że straciłem czas,
tylko że mogę zacząć od nowa.
Porażka nie oznacza, że powinienem się poddać,
tylko że muszę bardziej się starać.
Porażka nie oznacza, że nigdy mi się nie uda,
tylko że muszę mieć więcej cierpliwości."

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy
5

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
" Ból przemija, chwała trwa wiecznie "


" Panie daj mi siłę, abym zmienił to, co zmienić mogę; daj mi cierpliwość, abym zniósł to, czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, abym odróżnił jedno od drugiego. "

Zmieniony przez - sukif w dniu 2008-12-21 10:10:18
3

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 252 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4133
fajny temat, wrzucam soga założycielowi:P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 982
"No pain-no gain"

Staram się bardzo ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8297
,,Nieważne jak mocno uderzasz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu-tak powstaje zwycięzca"
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
Powoli ruszyło...
Dodam jeszcze kilka...

"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." Muhammad Ali

"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

"Ból przypomina mi o tym, że żyję"

"Trenując 2 miesiące jesteś pewien, że wiesz o Karate wszystko. Trenując 5 lat masz pewność, że nigdy wszystkiego nie będziesz wiedział."

"Małe jest piękne, ale duży może więcej "

"Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat." Bosmans

"Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy"

"Wielkim błędem jest oczekiwać rozstrzygnięcia starcia; nie powinieneś myśleć czy walka zakończy się twoim zwycięstwem czy porażką. Pozwól po prostu naturze obrać swój bieg, a twoje ręce i nogi będą uderzać we właściwym momencie" Bruce Lee

"Jeżeli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysem. Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane- to one nadają życiu sens."
2

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
był juz taki temat opisy gg dotyczące siłowni ,mozna tam zajrzec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
jest nawet podwieszony...ale zdania są ograniczone ilością znaków. Tutaj można wrzucać te bardziej rozbudowane
Dawajcie kolejną porcję...

"Zaraz na początku życia ktoś powinien nam
powiedzieć, że umieramy. Może wtedy
żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie
każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz,
że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz!
Dni, które przyjdą, są policzone." Michael Landon

"Sekret sukcesu polega na tym, aby nauczyć się,
jak wykorzystać cierpienie i przyjemność, i jak
nie pozwolić, aby cierpienie i przyjemność
wykorzystały ciebie. Jeśli to zrobisz,
panujesz nad swoim życiem, jeśli nie,
twoje życie panuje nad tobą." Anthony Robbins

"Trzeba nauczyć się ponosić porażki, nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek" Charles Knight

Zmieniony przez - dziki_00 w dniu 2008-12-21 23:19:49
5

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt!

Następny temat

Umięśnione dziewczyny

WHEY premium