SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodki Shake po treningowy, ogromna objętość by playfitcook

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 346
Słodki, duży oraz bardzo szybki shake!

Witam serdecznie, chciałbym dzisiaj wam przedstawić szybki shake od którego już jakieś 3 miesiące nie mogę się oderwać co niezbyt często mi się zdarza :)

Potrzebujemy:

- 160g banana ( muszą poleżeć z 2h w zamrażarce polecam pokroić w plastry i wtedy wrzucić)
- 12 kostek lodu
- 40 g odżywki białkowej (smak dowolny, ale jagoda niszczy wszystko)
- 30 g miodu ( kto nie używa miodu 5-6 tab słodzika powinno się idealnie wpasować)
- 170 ml wody

Przygotowanie to nic prostszego :

- Wrzucamy wszystko do miksera, max obroty i czekamy na gładką konsystencje. Kto ma słabszy mikser polecam wszystko wrzucić i poczekać z 15 min aż banany delikatnie się rozmrożą.

Wychodzi miseczka + prawie pełny shaker, bierzemy małą łyżeczkę i mamy co robić
Cel: Układa się jak karmel na twixie.

Dodatki: Każdy dodaje co lubi, co znajdziesz w szafkach no i oczywiście na co makro pozwoli! ;)
Płatki cini-minis wygrywają u mnie, ale owoce, musli i inne płatki świetnie się tutaj sprawdzają także.

Rozkład makroskładników bez dodatków :
Kalorie - 373
Węglowodany - 55
Białko - 31
Tłuszcz - 2!

SMACZNEGO!









Zmieniony przez - playfitcook w dniu 2016-10-25 22:24:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 346
Czas mija a shake dalej się nie nudzi :) Jeśli spróbowaliście podzielcie się fotką z wynikiem jestem ciekaw jakich jeszcze kompozycji smaków nie znam :)











Zmieniony przez - playfitcook w dniu 2016-11-22 18:53:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
na okres masy jak znalazł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 346
Jak zobaczyłem je w sklepie nie mogłem się oprzeć, tym bardziej, że 3 mają tylko 120 kcal ;) Posłużyły jako łyżeczka !





Zmieniony przez - playfitcook w dniu 2017-04-13 21:38:30

Zmieniony przez - playfitcook w dniu 2017-04-13 21:38:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omlet marchewkowy z pieczarkami i mozzarellą by julcziik

Następny temat

Niesmak do niektórych pokarmów?

Wiecej