SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Słabe libido, niepełna erekcja

Wysłana -
Żadnych niedozwolonych środków nie brałem.
Odnośnie alkoholu, to alkoholikiem nie jestem - po prostu w mojej branży się pije. Będę się powoli ograniczał. Chyba też jak będzie cieplej trzeba będzie z psem pobiegać.
Ale nie ukrywam, że korci mnie, żeby się wspomóc jakimś suplem ...
Wysłana -
Ja bym obstawiał problem innego rodzaju. Wydaje mi się, że to może siedzieć w głowie, stres praca jakies kłopoty zastanów się czy coś nie zmieniło się ostatnio w Twoim życiu może dziewczyna też już nie podnieca jak kiedyś różnie może być. Ja bym takie coś też brał pod uwagę
Wysłana -
Cały czas to powtarzam. Ja mam taki zap****** czasem w pracy, że żyć się nie chce a co dopiero bzykać. Do tego ciągłe przemęczenie, brak snu i gonitwa myśli: "ile mam zaległości", "co jutro muszę ogarnąć", etc. Zamiast szukać środków na krótka metę trzeba szukać przyczyny.
Wysłana -
to fakt warto znaleźć odpowiedź gdzie leży problem, ale jak nie będziesz dobrze bzykał laski z którą jesteś to i ona Cię zostawi, więc szukaj przyczyn, ale nie odpuszczaj w łóżku, uwierz mi laski na to patrzą, a jak jej nie zaspokoisz to szybko znajdzie innego, wiem to po sobie, dlatego kupiłem już ten maxon na wzmocnienie erekcji.
Wysłana -
Myślę, że przez 3 lata jakoś uporał się z tym problemem
Wysłana -
ten problem dotyczy wielu facetów, zdziwił byś się jak często ten problem jest poruszany na forum. temat niby stary ale ciągle aktualny.
Wysłana -
Tak, poruszany, ale po spiepszonych cyklach na saa
Wysłana -
mnie też problem nie ominął, ale jakoś sobie poradziłem zacząłem szukać pomocy i tak natrafiłem na skoro był bez recepty to bez problemu kupiłem w aptece i spróbowałem no to był strzał w 10 bo udało się poprawić mój problem z erekcją i odbudować relacje z partnerką.

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-06-29 21:29:43
Wysłana -
wezzyr
mnie też problem nie ominął, ale jakoś sobie poradziłem zacząłem szukać pomocy i tak natrafiłem skoro był bez recepty to bez problemu kupiłem w aptece i spróbowałem no to był strzał w 10 bo udało się poprawić mój problem z erekcją i odbudować relacje z partnerką.

Tak , a świstać siedzi i zawija ...
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź