SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Słaba dietaa wspomaganie odżywkami

Wysłana -
Siema Wariaty. Sprawa wygląda tak. Wyjechałem za granicę typowo w celach zarobkowych więc każdy grosz tu się liczy. Ale bez siłki nie da rady żyć ;D;D Wracam w październiku więc do tego czasu muszę sobie poradzić jakoś więc piszę tutaj, myślę że doradzicie coś:) Chcąc trzymać dietę taką jak trzeba wiąże się to ze znacznie większymi wydatkami. W związku z tym dieta nie jest jakaś super. Rano jem musli, w przerwie w pracy (pracuję fizycznie) jakies kanapki z szynką, jogurt. Po powrocie z pracy ryż i kurczak. No i w gruncie rzeczy to tyle. Waga mi znacznie leci więc zastanawiam się czy tą "dietę" możnaby było wspomóc jakimiś odżywkami żeby waga szła w górę. Nie chcę wydawać kasy w błoto, wiem że dieta to podstawa ale jak to wygląda opisałem wyżej. Z góry dziękówa za odpowiedź;D Pozdro!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zacznij wiecej jesc. na zarcie nie masz kasy ale na suple juz tak?
Wysłana -
Patrzac na to jak teraz jesz to nie nadrobilbys odzywkami bo tak naprawde to moglbys tylko bialkiem i gainerem nadrobic ale pierwsze nie ma to sensu a drugie wyszloby Cie to drozej w tej ilosci
Wysłana -
Jeśli wyjechałeś pracować i zarobić to nie ma co kombinować, przemęczysz się parę miesięcy i tyle. Wrócisz na siłownie pamięć mięśniowa zadziała to sam zobaczysz jak szybbko progres zrobisz.
Wysłana -
.

Zmieniony przez - Servus23 w dniu 2018-05-10 13:44:34
Wysłana -
czellista
zacznij wiecej jesc. na zarcie nie masz kasy ale na suple juz tak?
Dokładnie tak;) Chyba nie ciężko dojść do wniosku, że odżywki to wydatek na dłuższą metę i nie trzeeba ich kupować codziennie, chyba że się mylę to sorry... hahahhaha I pokaż mi w którym miejscu napisałem że nie mam kasy na żarcie?? Uproszczę- w holandii dieta wychodzi 2 jak nie 3 razy drożej niż w Polsce. A jeśli przelicza się kasę na złotówki bo w planach jest powrót do kraju to ma to znaczenie.

Zmieniony przez - Servus23 w dniu 2018-05-10 13:47:50
Wysłana -
ceny adekwatne do zarobkow. zarabiasz wiecej to i zycie kosztuje wiecej, proste.
Wysłana -
Jak celem jest jak najwięcej złotówek to bym to olał i starał się jak najwiecej zarobic. Mase sobie jeszcze zbudujesz
Wysłana -
Przeliczanie na złotówki jest mało sensowne. Sugeruję skupić się na diecie.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź