SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodziki w żywności

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Prawda dlatego umiar we wszystkim jest wskazany, to jest prawdą od zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4917
Jest dużo substancji słodzących, jedne dają smak i się nie trawią, inne trawią i trochę kcal mają. Według mnie trzeba jednak uważać, mogą pobudzać apetyt i np. ciekawostka ja jak napiję się coli zero to następneego dnia 2 kg więcej, zatrzymuje mi wodę. 2-3 dni i wraca do normy, ale też mam tą galaretkę z sfd i jest słodzona sorbitolem chyba i np. jest ok.

Bóg zesłał mnie na Ziemię by siać zamęt i zniszczenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Sliwa85
Jest dużo substancji słodzących, jedne dają smak i się nie trawią, inne trawią i trochę kcal mają. Według mnie trzeba jednak uważać, mogą pobudzać apetyt i np. ciekawostka ja jak napiję się coli zero to następneego dnia 2 kg więcej, zatrzymuje mi wodę. 2-3 dni i wraca do normy, ale też mam tą galaretkę z sfd i jest słodzona sorbitolem chyba i np. jest ok.


W takiej sytuacji warto zbadać jak działa u Ciebie - Twoja gospodarka insulinowo-glukozowa.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 68
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Cola nie jest jakoś szczególnie niezdrowym produktem w porównaniu z tym co ogólnie jada 80% ludzi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Żywność to związki chemiczne. Okazjonalnie cola nie zaszkodzi, natomiast jej nadmiar może być szkodliwy.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-07-01 15:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
a gdzie teraz nie ma jakiejś chemii, za bardzo się nie ustrzeżemy przed tym nawet produkty bio neiraz są jedynie z nazwy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i modyfikacji

Następny temat

Problem z wagą

WHEY premium