SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzucenie palenia a tycie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Witam.
Mam takie pytanie głoszą pogłoski, że po rzuceniu palenia się tyje.
I tu moje pytanie czy jeśli rzucę papierosy to też przytyje ? Jestem endomorfikiem i mam problemy z tyciem ..;/
Z góry dziękuje za wasze wypowiedzi na ten temat :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Tutaj można poczytać więcej na ten temat:

http://potreningu.pl/articles/2498/palenie-papierosow-utrudnia-prace-nad-sylwetka 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1055
U mnie kolega rzucił to przytył ponieważ podobno palenie jest zamiast jedzenia czasami (ja nie pale wiec nie wiem) . Jesli rzucisz beddziesz miał wiekszy apetyt i dlatego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobno. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że to mit. Nie musisz jeśli nie chcesz. Co lepsze, w moim przypadku rzucenie palenia przyczyniło się do zrzucenia kilogramów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 474
ja rzucilem palenie ale jakoś nie przytyłem, wręcz nawet schudłem... kiedyś podjadałem zamiast palić teraz jakoś wytrzymuję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
hehe no ja na pewno nie schudnę, bo nie mam z czego ;/ trzeba rzucić to się dowiem ale chciałem wiedzieć coś więcej na ten temat..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
to chyba tylko mit.. chodzi raczej o nawyki których Ci brakuje podczas gdy paliłeś, gdy chce Ci się palić sięgasz po żarcie, wiem o czym mówię bo rzuciłem palenie po prawie 5 latach;)

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
No to chyba nie taki mit skoro jak chce mi się palić to będę jadł to jest szansa na przytycie ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
tycie powoduje to że sięgasz po jedzenie a nie rzucenie palenia, kwestia chyba psychiki bardziej bo ja nie sięgałem po jedzenie np. jeden ratuje się jedzeniem drugi nie więc to chyba jednak mit ;)

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam sposób rzucenia palenia ma też znaczenie, bo to on decyduje o tym co będziesz robił w momencie niepalenia, serio. Jedni korzystają z pasków, inni z plastrów, a jeszcze inni z tabletek. Ja skorzystałem z książki.
Jeśli martwisz się przytyciem to nie możesz znajdować sobie zamienników papierosa w jakiekolwiek formie.

Zmieniony przez - neverneve w dniu 2013-01-21 12:24:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
i o to chodzi właśnie ;) ja korzystałem początkowo z epapierosa, a że dostałem go za darmo także używałem cały czas ;) zacząłem czuć wstręt do normalnych papierosów, na samą myśl o tym posmaku w gębie aż wzdrygało, po czasie coraz słabszy wkład kupowałem i aktualnie ani nie pale fajek ani elektronika, polecam go ale ostrzegam że uzależnia gorzej jak zwykłe faje, bo możesz go ciągać praktycznie cały czas.. no ale podstawa to silna wola- a to najczęstszy problem wśród osób próbujących rzucić palenie. Pozdro
1

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja polecam Tabex... Wprawdzie kosztuje kolo 7 dych obecnie, ale na serio rzuca sie przy tym w ogole o tym nie myslac. No i jak juz wiekszosc wyzej stwierdzila - tycie po rzuceniu to mit

Mniej wiecej tak samo jak laski mowia, ze tyja po tabsach anty - o ile wiem taka tabletka ma 0kcal, jedyny problem ze u niektorych pobudzony zostaje apetyt i sie wciaga 3 razy wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta-masa

Następny temat

Pytanieee

WHEY premium