SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzucenie palenia a tycie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1055
hahaa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2122
Ja w dniu rzucenia palenia poszedłem na basen i tak śmigam już 6 tydzień. Cały czas nie palę i schudłem od tego czasu 2 kg, mam wrażenie, że samego fatu. Jeśli zrobisz podobnie do mnie i rzucanie palenia połączysz z aktywnością fizyczną - nie martw się przytyciem. Wcale nie odczułem większej potrzeby na podjadanie.

Jeśli chcesz łatwo i przyjemnie rzucić, napisz swojego maila, wyślę Ci ebooka "Easyway", ja paląc 8 lat rzuciłem po przeczytaniu :)

Zmieniony przez - malolacik92 w dniu 2013-01-22 00:08:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
podeslalem ci pw z mailem jakbys byl tak uprzejmy i mi podrzucil

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Blooder24
Na czym polega ?

Dokładnie nie pamiętam jakieś blaszki podłączają i nikotyne całą z Ciebie wyssiewa coś takiego ..
Może i się śmiejecie kolega był i pół roku nie pali już i wgl go nie ciągnie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
+Ja chce właśnie przytyć .. xDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87
Jak robicie mase to OBOWIAZKOWO rzuccie palenie, ja nie pale od nowego roku i przyszlo 2 kg w 3 tyg i jestem zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
wiem właśnie trzeba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13
A właśnie, pogłoski :) Też się bałem przytycia po rzuceniu, ale przeczytałem książkę o rzucaniu Allena Carra i po problemie, także... polecam.

real2541
Witam.
Mam takie pytanie głoszą pogłoski, że po rzuceniu palenia się tyje.
I tu moje pytanie czy jeśli rzucę papierosy to też przytyje ? Jestem endomorfikiem i mam problemy z tyciem ..;/
Z góry dziękuje za wasze wypowiedzi na ten temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tutaj można poczytać więcej na ten temat:

http://potreningu.pl/articles/2498/palenie-papierosow-utrudnia-prace-nad-sylwetka 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta-masa

Następny temat

Pytanieee

WHEY premium