SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzucenie palenia a tycie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Dokładnie, nie masz "co robić" to zamiast palenia, sięgasz po żarcie by się nim pocieszyć - robisz to podświadomie oczywiście.
Tu jest to opisane:
http://noco2.pl/odzywianie/tluszcze/czy-palenie-podkreca-metabolizm-palenie-a-dieta 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 611
rzucalem na tabexach, zero pociagu do fajek po tym ale odruchy fizyczne zostją nei ma co zrobic z rekami ja mietosilem kuleczki plasteliny w rekach ;) heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CrEJZoL
rzucalem na tabexach, zero pociagu do fajek po tym ale odruchy fizyczne zostją nei ma co zrobic z rekami ja mietosilem kuleczki plasteliny w rekach ;) heh


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pawel22
elektronika, polecam go

natka
A ja polecam Tabex

A ja nie polecam nic z tych rzeczy, tylko książkę - Allen Carr "Łatwy sposób na rzucenie palenia". Pomimo pomocy w rzuceniu, jest to bardzo przyjemna i ciekawa lektura.
Pawel22
no ale podstawa to silna wola- a to najczęstszy problem wśród osób próbujących rzucić palenie

Według mnie podstawa to chęć rzucenia palenia. Jeśli chcesz rzucić to może być już tylko lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
niekoniecznie lepiej ;) bo jeżeli nie masz silnej woli to będzie gorzej bo się tylko zmuszasz do niepalenia w końcu i tak sięgasz i krąg się zatacza, wcześniej wielokrotnie próbowałem, same chęci nie pomagają. :)

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4007
Tytoń zbija troche głód, wiec po rzuceniu jarania może się zwiększyć apetyt, ale wcale nie musi, zależy od organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
hehe to jest szansa na zdrowsze życie i przytycie :D + jeśli nie dam rady sam rzucić( ale myślę że dam ) to w ZG jest zabieg za 80zł po , którym nie chce się palić kolega był nie pali 5 miechów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1055
Na czym polega ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znachor pomacha Ci wahadełkiem przed oczyma, powie, że papierosy to zuo i wtedy poczujesz niechęć do palenia.

Zmieniony przez - neverneve w dniu 2013-01-21 21:15:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
neverneve
Znachor pomacha Ci wahadełkiem przed oczyma, powie, że papierosy to zuo i wtedy poczujesz niechęć do palenia.

Zmieniony przez - neverneve w dniu 2013-01-21 21:15:26


muszę opatentować ten sposób i poszukać jeleni którzy mi za taką magię zapłacą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta-masa

Następny temat

Pytanieee

WHEY premium