SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzućcie okiem na badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15394
Wiek: 42
Waga: 76
Wzrost: 173
Obwód ramienia 38
Obwód klatki 110
Obwód talii 84
Obwód uda 60
Staż na siłowni: 3
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): b-3, t-1 w-3,5
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: od 2 lat enan 250 + ostatnie 3 miesiące masteron
Opisz swój plan treningowy: full body 3x week
Cel cyklu: Sucha masa
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): 18
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy):
Stan zdrowia: Skinny fat
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: tak
Ławka 90
Przysiad 150
MC 170

Witam. Byłem ostatnio zrobić profilaktyczne badania. Pani doktor bardzo miła, zleca sporo. Wie że jestem na cyklu i nie robi mi wyrzutów Mam jeszcze echo serca, kardiolog mówi że spoko.
Chodzi mi o krzywą najbardziej, zaniepokoił ją niski cukier po dwóch godzinach. Ogólnie to robiłem te badania, bo jakiś czas temu, cukier na czczo miałem 107. Ale raczej cukrzyca mi nie grozi, wręcz przeciwnie. Mam problem z budowaniem masy. Jeśli coś zaczyna rosnąć to brzuch. Siła w górę, waga lekko też. Tylko jak zaczynam zwiększać kaloryczność rośnie mi brzuch. Miska mega czysta.













Obracałem fotki, nie wiem czemu tak wyszły. Przepraszam, ale chyba da się przeczytać







Zmieniony przez - nowy 1976 w dniu 2018-08-04 09:42:23

Zmieniony przez - nowy 1976 w dniu 2018-08-04 09:47:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
No jeżeli masz dajna panią doktor to dlaczego nie konsultujesz najpierw tych wyników właśnie z nią ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15394
No zrobiłem to. Chciałem zaciągnąć opini osób które mają doświadczenie z saa. Pani doktor nie koniecznie musi wiedzieć jaki wpływ mają one na wyniki. W zasadzie mówiła że nie ma tam jakiś problemów. Tylko frakcje czerwonych, alat, aspat, ją nie pokoi. Oraz niski cukier. Mówiła coś o insulinie i trzustce. Tak trochę nie wiedziała za bardzo jak to ma się do saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15394
Nikt nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Morfologia normalna jak na cykl z testa.
Proby watrobowe troche podwyzszone mozesz dac heparegen 3 x po 2 tbl/dziennie przez 30 dni.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zrobie mocny trening, wypije piwo i ma mast dzien bede mial takie proby. ja bym hepa odpuscil i dal cos lajtowego typu lecytyna

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Jw
Glukoza rownież Ok . Nie masz czym się przejmować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15394
Dzięki
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron plus nolwadex , dozywotnio jako HTZ

Następny temat

przedtreningówka ;)

WHEY premium