SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzezba a HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie zaczalem przedwczsowa rzezbe (a jest troche tluszczu do zrzucenia) na poczatek stosowalem diete 1000kcal ale duzo bialka i niezle spadala mi waga (mam nadzieje tluscz - obwod bica staly, pasa maleje)). Potem ktos mi poradzil, zeby nie tracic duzo miesnia trzeba zakupic HMB bo to "wspomaga diete, buduje miesnie i spala tluszcz" Zaczalem brac HMB i przy tej samej diecie waga zaczyna znowu rosnac. Jak sadzicie jest sens brac HMB przy rzezbieniu? Dzieki za wszelkie porady, jestem w polowie butelki HMB i nie wiem co robic !!!

DONT BE LATE FOR THE DATE WITH YOUR FATE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest sens brac HMB podczas robienia rzezby, gdyz hamuje procesy kataboliczne.
Nie patrz na wage, tylko w lustro.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki maku uratowales moje finansowe zycie. Juz myslalem, ze wlalem siebie 70 zl za darmo.

DONT BE LATE FOR THE DATE WITH YOUR FATE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki maku uratowales moje finansowe zycie. Juz myslalem, ze wlalem siebie 70 zl na darmo.

DONT BE LATE FOR THE DATE WITH YOUR FATE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

choroba "wściekłych krów" a odrzywki ?

Następny temat

costam

Wiecej