SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzezba

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 108
Witam
Cwicze na rzezbe jakies 3-4 tygodnie na siłownie chodze 5 razy w tygodniu i robie zawsze 15-20 powtorzen i zadnych efektow chce miec biceps mniejszy ale zeby był bardziej widoczny nie jem słodkiego ani tłustego -->Dietka !! Czasami pobiegam niewiem cio mam robic moz ektos cos zaproponuje moze jakas odzywka albo cos
Czekam na odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
"Cwicze na rzezbe jakies 3-4 tygodnie"
Czlowieku chcialbys zeby silownia byla fabryka do zmieniania ludzi w klony arniego po 3 tyyg? jak znajdziesz takie cos to ja sie pisze.
A tak powaznie silownia to nie sport przed wakacjiami po wakacjiach to sport a raczej styl zycia na cale zycie do ktorego trzeba podchodzic z sercem a nie machinalnie. Puki tego nie zrozumiesz to niestety efektow nie bedzie za dobrych

ponadto wiecje konkretow
- biega sie regularnie a nie gdy ci sie zachce najlepiej 3x w tyx tetnem 220-wiek przez ok 45 min
- ograniczneie slodyczy i inych gownien nie ejst dieta ale jej czescia zalozenia
-jak poczwycysz z pol roku i nie bedzie efektow porozmwiamy dalej na ten temat

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 833
220 - wiek ? przez 45 minut a takim pulsem? mysle ze to nie bedzie przemiana tlenowa tylko beztlenowa a tylko w tlenowej zachodza procesy ze tak powiem odchudzajace...czyz nie?

dzien bez treningu dniem straconym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
co do pulsem biegam na wyczucie jak psialem wczesniej, 45 min poniewaz podbno do 30 wydala sie wode z organizmu a pozniej spalanie, nie wiem jaka to przemiana ja tak biegalem i zjechalem ladnie z wagi pozdro

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
seba_kzn - chodzi o to, ze nie napisales ile procent tego 220-wiek. jakbym cisnal tak jak napisales czyli z tetnem 200 to padlbym po 10 minutach. jezeli juz to 65-75% tego ile wyjdzie z tego obliczenia

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ano faktycznie to chyba dlatego ze juz pozno bylo;p pozatym koles mnie rozsmieszyl ludzie trenuja cale zycie na silowni zeby jakos wygladac a ten po 3 tyg chce byc klonem pudziana ^_^

Ale z 2giej strony jezeli ktos napisal sobie taki genialny trening i diete na rzezbe ktora zakladala znaczace postepy w 3 tyg to taka blahostka powina byc oczywista:P

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2005-12-30 09:07:46

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 108
Chłopie nie rozsmieszył tylko cwicze regularnie i myslałem ze bede miał mniej w bicepsie a tym casem mam tyle samo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Ty sie zachowujesz jak jakis profesionalista ja wąłsnie chce miec minej w bicepsie a nie jak Pudzian i sie nie zgrywaj Baranie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 108
Moim zdaniem jestes ......... i udajesz ze sie znasz a pewnie jestes głupszy odemnie w tych sprawach wez ..... zrozum najpierw pytanie a pozniej sie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Zachowuje sie tak jaki jestem sory ale 1,5 roku poswiecilem na mniej wiecej spalenie fatu a jak ktos tu wyskakuje z pretensjiami ze po 3tyg mu nie opladl fat to troche mnie to smieszy- jak cie ruazilem to sory
ale fakt jest faktem ze jesli masz tlusty miesniej to raczej dieta powina byc wylicozna co do b ww i t a nie na tym "nie jem gowien to mam diete" pzoatym areoby mimo wszystko powiny byc regularnie i duuuzo wiecej wytrwalosci
a jesli
dieta jest wspaniala
areoby robiona non stop
trening swietny +technika

chociasz ze starzem 3 tyg to ja watpie...Wiecej cierpliwosci

a pzoatym jesli nie oczekiwales ze ktos wytnie ci wytknie to to po co pytales sie o rade?;/

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
wklej swoj trening na rzeźbe oraz
j/w dieta to podstawa szczegtolnie przy rzeźbie, jak bedziesz jadł na + to nie schudniesz chyba nic dziwnego?
no i aeroby tez regularnie tak jak pisal

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 659
On szukał porady a nie zebys go z***al jak psa... wystarczylo napisac ze 3 tygodnie to za malo i tyle...

Aż przestanie bić mi serce.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o tej rozpisce?

Następny temat

10x10

WHEY premium