SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeszów - gdzie tania siłownia? (pilne)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2138
Witam wszystkich Rzeszowiaków. Pomóżcie mi, gdzie znajdę tanią siłownię w Rzeszowie? Proszę o szybką pomoc, zależy mi bardzo na czasie, chciałbym jeszcze w tym tygodniu zacząć, najlepiej od jutra. Podajcie ceny, adresy, przynajmniej mniej więcej. Z góry dzięki. Narka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 217 dni Przeczytanych tematów 6
Niedługo powinna pojawić się pełna oferta cenowa Wzorcowni Ruchu. Będą mieć bardzo dobry sprzęt, więc warto się zainteresować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2138
Aha i jeszcze jedno chcę chodzić tylko 3 razy w tygodniu, więc chodzi mi o ceny niskie, jak na taką ilość treningów, bo jeśli przykładowo jest 7 dni w tygodniu, za 50 zetów, to mnie to nie interesuje, ja będę chodził jedynie 3 razy. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
Prawie każdy chodzi 3 razy. I na tym polega przekręt właścicieli siłowni bo karnety sa tylko na cały tydzień.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Jak chcesz tanio, to przychodzą mi do głowy siłownie na akadamikach Politechniki i na miasteczku Uniwersytetu w Pod Palmą . Jest jeszcze tania siłka na placu koło pomnika Wielkiej"C" i na Rosirze.
Pozdrawiam!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
stodolar
Mam do Ciebie małe pytanie, czy w Rzeszowie na którejś siłowni w tym roku(jeśli dobrze mi wiadomo to chyba na wiosne) odbędą się zawody w wyciskaniu???

Serdecznie pozdrawiam i zgadam się z Twoimi wypowiedziami w nieco innym dziale

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2138
Jeśli mówiąc o tym koło Wielkiej chodzi ci o internat, to już tam nie ma, bo byłem się dziś pytać. Na Rosirze, jest chyba 50 zeta, więc dla mnie to drogo i odpada. Po akademikach Politechniki się chyba przejde i popytam, ale to trochę daleko od mojej szkoły i domu, więc byłyby problemy z dojazdami (jeśli to jest tam w głównym ośrodku Politechniki, czyli jak się jedzie na Boguchwałę, Bieszczady, tak?). Miasteczko Uniwersytetu jest chyba na Zalesiu, więc odpada całkowicie, jeśli się mylę, to proszę poprawcie mnie. Proszę o więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
sam trenowalem na politechnice tnaio bylo 15zl karnet na miesiac i atmosfera tez spoko

Tak chodzi o to miejsce ktore podales

ja chodzilem do d.s Nestor ale chyba w kazdym akademiku jest jakas silownia tylko w 1 lepsza w 2 gorsza

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Mówiąc o miasteczku Politechniki możesz myśleć tylko o tym na Boguchwałę. Zdaję mi się że w Ikarze i w Akapicie są dość dobre siłownie, może jeszcze Arcus. Dawno tam nie byłem i nie pamiętam, ale jest tam sprzęt wystarczający. Odnośnie Uniwerka to myślałem o akademikach byłego WSP czyli tych za zaporą na Kwiatkowskiego. Tam jest klub "Pod Palmą" i obok niego jest tani siłownia, choć nieduża.
Co do zawodów na wiosnę, to ponoć na siłowni Rosiru ma być tak jak w zeszłym roku coś z wyciskaniem, ale szczegółów jeszcze nie znam.
Pozdrawiam i daję po sogu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
stodolar dzięki za informacje jakbyś wiedział coś więcej o zawodach to daj znać.
Chciałbym u Was spróbować swoich sił w końcu z Przemyśla nie jest daleko

Pozdrawiam!!!
1

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12074
wiesz gdzie byl hades na milocinie??/ teraz ta silownie przeniesli na chmaja zaraz kolo komendy na dabrowskiego 45 zl - 3 wejscia w tygodniu za***isty nowka sprzet (hades byl "hnorowany" nazwiskiem slodkiewicza i bardzo fajny instruktor) pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1839
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZROBIC MODLITEWNIK??

Następny temat

TŁUSTy czwartek

WHEY premium