SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzekomy szkodliwy wpływ odżywek na libido

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
Witam. Na jednym z największych portali internetowych przeczytałem dzisiaj wywiad z jakimś seksuologiem dotyczący szkodliwości sterydów i odżywek na libido... Sprawa sterydów mnie nie interesuje, ale pojawił się tu również niepokojący fragment o odżywkach:

"Co dany środek musi zawierać w swoim składzie, by szkodzić potencji i płodności? Po jakich składnikach można rozpoznać, że środek jest niebezpieczny?

- Środki hormonalne. Ale trzeba sobie zdawać sprawę, że czasami ci, którzy ćwiczą i stosują odżywki, nie mają zielonego pojęcia o tym, że to niebezpieczne środki. Niestety, zdarza się, że na opakowaniu w składzie podane są jedynie: proteiny, mikroelementy, witaminy.

W rzeczywistości środki te dają zbyt szybki przyrost masy ciała, efekty zupełnie nieproporcjonalne do składników opisanych na opakowaniu. Świadczy to o tym, że zupełnie inny skład jest w środku preparatu, a zupełnie inny na etykietce. Jest to niebezpieczna sytuacja. Jedynie stali bywalcy siłowni dobrze orientują się w tych preparatach."

Z tego by wynikało, że strach zwykłego gainera stosować, bo może mieć niegatywny wpływ na erekcję... Nie przejąłbym się opinią jednego lekarza, gdyby nie to, że sam miałem kiedyś z tym problem po kreatynie... Udałem się wtedy do urologa i też mi wtedy powiedział, żebym całkowicie odstawił odżywki... Kreatyny nie biorę do dzisiaj w żadnej formie, jednak gainera zacząłem po pewnym czasie kupować bo stwiedziłem, że przecież to tylko węglowodany i białko, więc na pewno nie zaszkodzi... Jak myślicie czy faktycznie producenci odżywek mogą nas oszukiwać? Co do tej kreatyny problemy miałem na zwykłym monohydracie - po odstawieniu problem zniknął po kilku dniach, oraz na Xpandzie - tutaj musiałem trochę dłużej poczekać, aż się wszystko unormuje...

Dla zainteresowanych zamieszczam link do całego wywiadu:
http://facet.interia.pl/seks/news/miesnie-czy-erekcja-twoj-wybor,1562759,2639 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mogą i się zdarzało czasem:

http://www.body-factory.pl/showthread.php?s=2b50015d36b73a7de7c86ffd27143637&t=2150

warto wspomniec tez suple Alri...

wsady były są i bedą, jak sie boisz - uzywaj supli sprawdzonych poslkich firm,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Wkręcałeś sobie. Czasami się zdarzają dosypki jakiś hormonów czy mety ale to do produktów hormonalnych taki jak np TEST a BOOST czy novedex.

Raczej bym się nie przejmował opinią takich lekarzy bo nie mają oni zielonego pojęcia o suplementacji i wrzucają do jednego wora odżywki i sterydy z powodu właśnie swojej niewiedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Popieram Eltoro, ludzie myślą strasznie stereotypowo.
Jak się boisz to kupuj suple europejskich/polskich firm.

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
Ok to w takim razie zapytam jaka jest różnica pod tym względem między europejskimi a amerykańskimi odżywkami? Tak na marginesie - PVL jest godny zaufania? Bo bardzo lubię ich mutant massa i jak na razie nie zaobserwowałem jakiś negatywnych skutków... Takiego dymatize już np nigdy nie kupię. Mam teraz ich białko śmierdzi jakąś straszną chemią i jest jakieś takie gorzkawe, do tego ta historia z xpandem (którego swoją drogą ponoć wycofali ze sprzedaży)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dla mnie PVL nie jest godny zauwania

ale nie sadze by sypali hormony do gainera....

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-11-26 13:24:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Nie no po co mieliby sypać syf do gainera. Sypią do takiego produktu czasami, który w swoim założeniu ma działać podobnie do koksu.

Tzn np do boostera teścia, gdy zaczną Ci wypadać po nim włosy to se pomyślisz jak użytkownik że mocny naturalny booster tak jak napisane, a może się okazać że w środku jakiś zonk. Jednak myślę, że osoby które chwytają za takie produkty już liczą się z konsekwencjami bo to takie pogranicze suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
Dzięki za szybkie odpowiedzi :) Mówicie, że bezpieczniej jest kupować produkty polskich firm jak trec czy olimp. Chciałbym się dowiedzieć co mi zagwarantuje w takim razie, że wyżej wymienione firmy są bardziej uczciwe od swojej amerykańskiej konkurencji pod względem czystości składu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Bywa, szczególnie po wynalazkach niewiadomego pochodzenia.

Kumpel miał kiedyś jakieś firmy krzaki, ale rósł w oczach, a później podobnież pan wacław odmawiał posłuszeństwa.

W zdecydowanej większości, a tym bardziej firmach które nie od dziś działają na rynku nie masz czegoś się obawiać.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1045
Kurde.... kupilem 2x opakowanie novedex, ale ne poczytalem sobie ze ma dosypke. Jedno opakowanie odsprzedalem, drugie juz koncze bo otworzylem zanim sie dowiedzialem o tym ciekawych rzeczy a szkoda kasy. I ja tam z waclawem nie mam problemow wrecz przeciwnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie koniecznie novexedx musi miec dosypkę

ale jest to mozliwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest dawką?

Następny temat

wzmocnienie miesni !

WHEY premium