SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba mięsni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy przy treningu na rzeźbę można robić poszczególne partie mięśniowe 2 razy w tygodniu, czy może lepiej dać im więcej czasu do regeneracji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
Raz w tygodniu starczy. Lepiej poswiecic wiecej czasu na aeroby.

Bokser

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
tak spojrzałem w twój profil i chyba jeszcze czasu trzeba, by osiągnąć właściwy poziom masy, a ty chcesz się rzeźbić... nie rozumiem, w czym chcesz rzeźbić

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
on mial chyba na mysli brzuch)))))))
pozdrawiam


radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do Dyq :

Dzieki stary za odpowiedz, bardzo mi pomogles filozofie. To, ze pytam nie znaczy, ze bede tak cwiczyl, po prostu chcialem wiedziec.

P.S. Na twoim miejscu ta ja marzylbym urosnac z 10 cm a nie wazyc 90 kg. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4952
Dyq, z całym szacunkiem, ale przy twoich osiągach pogląd na ODPOWIEDNIĄ do rzeźby masę i wymiary jest już trochę zaburzony. Dla niećwiczącego laika Bociano jest już wystarczająco duży. Może Ci się to wydać śmieszne, ale mój kolega ze studiów spytał mnie niedawno kiedy się zacznę rzeźbić, bo masę mam już przecież wystarczającą:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
bociano, spójrz na to z innej strony. To śmieszne, że ludzie, którzy nie potrafią zrobić porządnej masy biorą się za coś, co jest tak samo trudne i może nawet trudniejsze. Moje osiągi??? - stanowczo za małe. Szkoda mi tracić masę na rzeźbienie mięśni, na które pracowałem. Jeden facet u mnie na siłowni trochę zrobił masy i zaczął się rzeźbić. Po pewnym czasie zaczął wyglądać jak kurczak - chudy, żylasty, mała masa mięśni. A TY przy swoich osiągach.... Lepiej sobie tego oszczędź. Być może uraziłem Cię , że jesteś jeszcze "za mały"???

Przepraszam...

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Na rzeźbę najlepsze są superserie.
Pozdrawiam



metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7609
serie łączone też są dobre na rzeźbę

Pozdrawiam

Mada

Pozdrawiam
Mada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim skromnym zadniem rzeźba zależy też od genetyki. Mój znajomy ma bardzo cięką skórę i jego ręka wydaje się o wiele większy od mojego chociasz mamy tyle samo w łapie. Nie którzy maja predyspozycje do rzexby innym przychodzi to ciężko albo wcale. Trzeba sie z tym pogodzić i popracowac nad większą masą. Duże jest piękne !!! Albo jak stwierdził którys z kolegów " ... bez masy nie ma klasy".

Pozdrówka !!!

drakan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na NOGI

Następny temat

CO Z WAMI LUDZIE ??????????????

WHEY premium